Оренда Nissan

 

Оренда автомобілів «Ніссан» – вигідніше, ніж вам здавалося

Коротко або довгостроковий прокат «Ніссан» в компанії NarsCars – це вигідна та зручна послуга для тих, кому потрібен надійний, економічний та комфортабельний автомобіль.

  • У парку компанії великий вибір машин: від компактних міських електромобілів до кросоверів. Ви можете взяти в оренду авто «Ніссан» будь-якого класу чи моделі.
  • Орендні тарифи залежить від терміну прокату транспортного засобу. Чим довше період оренди авто Nissan, тим вигідніше скористатися послугами «НарсКарс».
  • Щоб взяти авто напрокат, достатньо пред'явити мінімальний набір документів: паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія.
  • На вимогу клієнта, автомобілі оснащуються додатковим обладнанням. Ви можете замовити встановлення GPS-навігатора, Wi-Fi-роутера або крісла для перевезення дитини.

Якщо потрібно замовити прокат «Ніссан», просто зверніться в офіс NarsCars. Потрібна оренда авто у Дніпрі? Наші представництва є у багатьох регіонах України: у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших великих містах. У будь-якому з них можна взяти напрокат автомобіль, необхідний для подорожей, робочих поїздок або щоденного користування.

Щоб забронювати машину, залиште заявку на сайті або зателефонуйте - ми завжди раді допомогти!