Прокат авто преміум класу в Дніпрі
 
Рейтинг 4.6/5
Рейтинг 4.6/5
Пункти прокату в Дніпрі
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Оренда автомобіля преміум-класу - популярна послуга для ділових людей і просто для тих, хто любить подорожувати з комфортом.

Оренда елітних авто в Дніпрі

Машина елітного сегмента — це не тільки комфорт і естетична привабливість, але ще й демонстрація статусу та положення в суспільстві її власника. Вирушаючи на ділову зустріч з партнерами, необхідно постати в кращому світлі, і авто грає в цьому важливу роль.

Компанія NarsCars має у своєму розпорядженні значний автопарк віп-автомобілів. Приїхавши в Дніпро, вам не доведеться довго шукати, де можна взяти в оренду машину представницького класу. Достатньо під'їхати до нас в офіс або зателефонувати по телефону, а також можна оформити онлайн-заявку і чекати дзвінка від менеджера. У будь-якому з цих трьох випадків ви отримаєте швидке обслуговування і першокласний комфорт.

NarsCars - надійний і вигідний прокат VIP-автомобілів

У нашому прокаті ви зможете вибрати дорогі автомобілі преміум-класу від провідних світових брендів: Audi, BMW, Mercedes. Перш ніж орендувати машину, вам необхідно визначитися з її основними особливостями:

  • марка;
  • коробка: автоматична, механічна;
  • тип палива: бензин, дизель;
  • наявність додаткових опцій.

Автомобілі VIP-сегменту найбільш популярні серед ділових людей і бізнес-фігур. Авто з автоматичною трансмісією, доступні до прокату, — це зручно і безпечно, особливо у великих містах.

Оформляючи в оренду машину преміум-класу, у вас є можливість отримати значну знижку: чим довше термін оренди, тим менше добовий платіж. Таким чином, можна отримати в користування дорогий автомобіль за дуже вигідною ціною оренди.

Крім того, що ми надаємо тільки нові та справні автомобілі, ми також піклуємося про ваш комфорт і безпеку. Компанія NarsCars пропонує можливість замовлення додаткових опцій:

  • прокат дитячого автокрісла, GPS-навігатора;
  • наявність Wi-Fi;
  • цілодобова технічна підтримка;
  • раніше бронювання;
  • додаткове страхування за бажанням клієнта.

При оформленні авто в оренду в компанії NarsCars ви отримуєте поліс обов'язкового страхування ОСАЦВ безкоштовно. Також ви можете додатково убезпечити себе від викрадення або пошкодження машини — ми допоможемо з оформленням додаткової страховки.

Автомобілі преміум-класу - відображення вашого статусу

Ділове відрядження або зустріч з партнерами з бізнесу — це той випадок, коли все має пройти гладко і чітко регламентуватися за часом. Убезпечити себе від нестабільної роботи громадського транспорту, а також від не завжди стабільної роботи служб таксі можна, взявши машину напрокат у Дніпрі.

Крім того, часто статус людини зобов'язує скористатися автомобілями преміум-класу. Компанія NarsCars, працюючи на ринку з 2012 року, врахувала всі нюанси та вимоги своїх VIP-клієнтів, щоб забезпечити дійсно комфортну поїздку. Поспішайте забронювати ваш автомобіль у Дніпрі заздалегідь, поки цього не зробив хтось інший.