Прокат Nissan Leaf в Києві

або подобний
/ Електро / Автомат
Електромобілі
Марка: Nissan
Nissan Leaf- Narscars
Марка: Nissan
  • Тип кузова Хетчбек
  • Двигун л 109 к.с.
  • Тип трансмісії Автомат
  • Тип палива Електро
  • Витрата палива (середній) л
Вартості оренди
1-3 діб 57$ /добу
4-9 діб 53$ /добу
10-25 діб 47$ /добу
26+ діб 44$ /добу
Застава
600$
Опис

Хочете оцінити всі плюси і мінуси сучасного електромобіля? Скористайтеся послугою прокату Ніссан Ліф. Ця модель обладнана електродвигуном потужністю 109 к.с., якої цілком достатньо для комфортного пересування по місту. До додаткових переваг автомобіля можна віднести акустичний комфорт в салоні за рахунок відсутності шуму двигуна, автоматичну коробку передач і встановлений в салоні кондиціонер.

Також при оренді Nisan Leaf варто враховувати економію коштів за рахунок відсутності витрат на паливо. Салон традиційно розрахований на п'ять чоловік, обсяг багажника 330 літрів.

Беззаставна оренда Nissan Leaf

Для зручності наших клієнтів ми розробили кілька схем прокату Nissan Leaf, що враховують різні фактори, такі як термін оренди, вік водія і т.д. При виборі стандартної схеми, крім оплати безпосередньо самої послуги, вам необхідно внести заставу за автомобіль. Але, якщо ви збираєтеся скористатися орендою Ніссана Ліф на термін більше 3 діб, ви старше 23 років і володієте дворічним водійським стажем, ми можемо запропонувати вам скористатися даною послугою без внесення застави.

Відгуки (9)
Відео
Умови оренди

Є питання? Напишіть нам!

Скористайтеся формою зворотного зв'язку або
зателефонуйте нам по телефону +38 067 120 7318

Натискаючи кнопку "Підписатися" ви підтверджуєте згоду з нашою
Політикою конфіденційності

Альтернативи в класі Електромобілі