Оренда автомобілів. Євробачення 2017. Україна. Київ.

Оренда автомобілів. Євробачення 2017. Україна. Київ.

Шановні клієнти!

Травень 2017 року, столиця України Київ, міжнародний пісенний конкурс Eurovision 2017 - все це стало можливо завдяки перемозі української співачки Джамали в фіналі Євробачення 2016 року.

Колектив компанії НарсКарс вітає всіх жителів України, гостей та учасників конкурсу з такою знаменною подією!

Чим можемо допомогти

У ці насичені святкові дні напевно багатьом з Вас може знадобитися швидкість у вирішенні питань і постійна мобільність, щоб бути впевненими і відчувати себе комфортно.

Для вирішення подібних завдань наша компанія готова надати широкий вибір автомобілів, в відмінному технічному стані і як завжди чисті і з повними баками пального! Як то кажуть: «Сів і поїхав!»

Чому NarsCars

Нагадаємо, що компанія NarsCars має досвід роботи на ринку прокату автомобілів з 2012 року, серед наших клієнтів дуже багато іноземних гостей, які з радістю повертаються до нас знову і знову.

Автопарк компанії налічує більше 50 автомобілів в різних класах. Ознайомитися з усіма пропозиціями і зробити бронювання можна в розділі «Парк авто» або зателефонувавши за нашими телефонами.

Так само пам'ятайте, що ми з радістю доставимо автомобіль в епіцентр подій Євробачення 2017 або в інший, зручний для Вас місце!

Бажаємо відмінного видовища і успіхів усім конкурсантам.

Завжди Ваш, автопрокат NarsCars!
 

Всі новини та акції