Автомобілі «взуті» по сезону

Автомобілі «взуті» по сезону

В Україні вступила в свої законні права зима. І якщо про прибирання снігу на дорогах країни повинні подбати муніципальна влада і комунальні служби, то зимове «взуття» для автомобіля зобов'язані забезпечити самі автовласники.

Компанія Narscars вже «перевзула» весь автопарк - від машин преміум-класу і позашляховиків до невибагливих економок і комерційного транспорту.

Ми цілий рік піклуємося про вашу безпеку. Шини в Narscars ніколи не змінюють формально: єдиного «розкладу» для кожного року просто не існує. Орієнтуємося тільки на реальні температурні показники, щоб при будь-якій погоді ви відчували себе на дорозі впевнено.

Заміну літньої гуми на зимову рекомендовано проводити, коли встановлюється середньодобова температура +5 ... + 7°С 7-10 днів поспіль. В умовах ожеледиці заміну проводять ще раніше.

Ми в обов'язковому порядку міняємо гуму на всіх колесах, а не тільки на ведучих. Незмінно стежимо за станом коліс і використовуємо продукцію надійних брендів-виробників покришок. Швидко «перевзутися» з урахуванням сезону нам допомагає наш постійний постачальник - компанія Rezina.FM, яка реалізує виключно сертифіковану продукцію. Авто, яке ви візьмете на прокат, не підведе ні в мороз, ні в дощ, ні в ожеледь.

Зимова гума в Narscars використовується в межах терміну придатності. Середній рекомендований термін експлуатації покришок – 2-3 роки, далі експлуатаційні характеристики можуть погіршуватись.

Зимові покришки виготовляються з гуми з особливим складом, вони м'якше та еластичніше за літні. Інша важлива відмінність - особливий малюнок протектора. Саме від нього багато в чому залежить добре зчеплення з дорогою, а також прохідність і керованість транспортним засобом.

Розпізнати, які шини перед вами, дозволяє спеціальне маркування: зимові моделі позначаються або як «M + S» (Mud + Snow = бруд + сніг), або як «Winter» (зима).

Звичайно, підготовка до зимового періоду не обмежується тільки заміною покришок. Ми стежимо за якістю моторної олії, охолоджувальної рідини і склоомивача - в бачку завжди є запас «незамерзайки». Ваші поїздки на орендованих машинах від Narscars завжди будуть приємними і безпечними.

Всі новини та акції