Оренда авто з водієм у Києві

Життя сучасної людини неможливо уявити без автомобіля. Ми звикли швидко і з комфортом дістатися до потрібного пункту призначення, тому відсутність машини – це завжди значні незручності. Якщо вам потрібно оперативно переміщатися по столиці, але немає можливості або бажання робити це на власному транспорті, скористайтеся прокатом авто з водієм в Києві. Компанія NarsCars спеціалізується на короткостроковій і довгостроковій оренді транспортних засобів і готова прийняти вашу заявку прямо зараз.

Переваги оренди машини з водієм в Києві

Прокат автотранспорту – ідеальний варіант для тих, у кого немає водійських прав. Ділові візити, туристичні поїздки або звичні буденні пересування стануть набагато приємніше, якщо за кермом досвідчений шофер, який прекрасно орієнтується на місцевості.

Оренда авто з водієм в Києві – це не марнотратство, а навпаки, економія. Вам не потрібно турбуватися про заправку машини, її обслуговування та ремонт. Немає необхідності орендувати гараж або оплачувати стоянку, переживати про те, що транспортний засіб зашкодять вандали. Всі організаційні питання бере на себе кваліфікований персонал NarsCars. Вам залишається лише насолоджуватися максимальною мобільністю, адже транспорт завжди під рукою і його не потрібно довго чекати, як , наприклад, службу таксі.

До переваг авто з водієм в Києві у NarsCars можна віднести:

  • Надійність. Наша компанія має великий досвід в сфері оренди машин і аутсорсингу водіїв, тому форс-мажорні ситуації виникають вкрай рідко і вирішуються в лічені хвилини.
  • Безпека. Автотранспорт регулярно проходить технічні огляди та повністю відповідає державним стандартам і нормам.
  • Додаткові опції. На вимогу клієнта надаються екшн-камера GoPro, дитяче крісло, Wi-Fi-роутер, GPS-навігатор. Доступна послуга «Безлімітний пробіг».

Прокат машин з водієм вигідний представникам бізнес-організацій. Ви не витрачаєте кошти підприємства на оснащення автопарку, підбір персоналу, зарплати, відпускні та лікарняні відрахування.

Прокат автомобілів від NarsCars

Оренда машин з водієм в Києві рік від року стає все популярнішою. Багато компаній пропонують цю послугу, але тільки у нас ви знайдете:

  • нові автомобілі не старше 5 років;
  • легкові і комерційні моделі для будь-яких потреб;
  • повноцінну страховку транспортних засобів(КАСКО, ОСАГО);
  • бронювання без тяганини і обману;
  • продумані до дрібниць умови прокату.

NarsCars пропонує недорогу оренду авто з водієм в Києві на годину, день або місяць. Вартість послуги залежить від марки машини і її комплектації, тривалість орендного договору, наявності додаткових опцій. Оплата приймається готівкою, банківськими картами Visa або Mastercard. Можливий безготівковий розрахунок по офіційно складеним рахункам.

Скористатися сервісом просто. На сійте представлений каталог машин від економ- до преміум-класу, де ви можете дізнатися все характеристики наявної техніки. Для оформлення замовлення досить заповнити просту електронну форму, зателефонувати за контактним номером телефону або приїхати в офіс компанії. Підготовка пакету документів займає мінімум часу.

Наші менеджери готові дати вичерпні консультації з будь-яких питань. Звертайтеся!