Оренда авто з водієм у Одесі

Робота та відпочинок сучасної людини нерозривно пов'язані з активними переміщеннями по місту. Ділові зустрічі в різних районах, екскурсії по історичних місцях і поїздки на віддалені пляжі Одеси зручніше здійснювати на авто з водієм, взятим в оренду. Автобуси і маршрутки постійно переповнені, служби таксі не завжди оперативно реагують на виклики, тому прокат транспортного засобу – це зручна і дуже вигідна послуга. У будь-який момент ви можете дістатися до пункту призначення по найкоротшому шляху, без тривалого очікування та інших незручностей.

Компанія NarsCars пропонує сервіс європейського рівня. Здаємо в оренду легковий і вантажний автотранспорт на максимально вигідних умовах. У вашому розпорядженні техніка різних класів на всі випадки життя.

Переваги прокату машин з водієм

Оренда машини з водієм в Одесі – це універсальна послуга, яка буде актуальна, як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів. Використовуючи прокатні авто, підприємства економлять на створенні власного автопарку і утриманні штату шоферів. Ніякого занепокоєння про обслуговування техніки, її ремонт та плановий огляд на СТО. Те ж саме стосується і індивідуальних клієнтів. Вам не потрібно думати про заправку автомобіля, знімати гараж або місце на стоянці. Просто підписуйте договір оренди, сідайте в салон і називайте адресу, куди потрібно їхати.

Безперечні достоїнства авто з водієм в Одесі:

  • Мобільність. Схема логістики вибудовується, виходячи з побажань клієнта. У будь-який момент вносяться правки і коригування.
  • Машини на будь-який випадок. В автопарку NarsCars є вантажна техніка, транспорт для відповідальних заходів і урочистостей, авто економ-класу і моделі категорії VIP.
  • Зручний термін прокату. Авто з водієм може бути орендоване на годину, день, тиждень або місяць.
  • Істотна економія. Навіть при побіжному підрахунку оренда автотранспорту виявляється дуже вигідною, оскільки заощаджує час і гроші замовників.

Одеса – динамічне курортне місто, в якому щодня відбуваються грандіозні події. Щоб встигнути відвідати найцікавіші з них, варто орендувати комфортабельний автомобіль і вільно їздити по місту.

Прокат автотранспорту з водієм в NarsCars

На нашому сайті ви знайдете великий каталог сучасної автотехніки, яку можна орендувати прямо зараз. Детальний опис кожної моделі супроводжується кількома фотографіями і таблицею вартості прокату. Ми пропонуємо доступні ціни, які варіюються в залежності від терміну дії договору.

Залишити заявку на прокат авто з водієм в Одесі можна онлайн, заповнивши невелику форму або зв'язавшись з менеджером по контактним номером телефону. По вулиці Маразлієвська, 1/20 з 9:00 до 18:00 працює офіс компанії. Оформлення документації займає зовсім небагато часу.

Звернувшись в NarsCars, клієнт отримує:

  • нові справні авто не старше 5 років з дати випуску;
  • досвідченого водія, який знає місто, як свої п'ять пальців;
  • дитяче автокрісло, Wi-Fi-роутер, GPS-навігатор, екшн-камеру GoPro(на вимогу);
  • офіційний договір;
  • можливість розплатитися готівкою або банківською картою.

Оренда авто з водієм в Одесі – це максимальна зручність при мінімумі витрат!

Звертайтеся!