Автомобіль на час ремонту Київ

 

Наявність власного транспортного засобу привчає до комфорту і мобільності, відмовитися від яких буває непросто. Щоб не відчувати дискомфорт, коли ваш «залізний кінь» знаходиться в ремонті, скористайтеся послугою «Підмінний автомобіль» в Києві. Завдяки їй ви зможете вільно переміщатися по місту і не скасовувати заплановані поїздки і справи.

Компанія NarsCars має у своєму розпорядженні великий автопарк сучасної легкової і вантажної техніки від кращих виробників. У каталозі ви знайдете докладний опис моделей, реальні фотографії та таблицю тарифів. У Києві підмінні автомобілі на час ремонту основного пропонують багато фірм, але тільки у нас ви знайдете найкращі ставки.

Переваги машини на заміну

Хтось може заперечити, що вигідніше використовувати таксі або громадський транспорт, поки техніки відновлюють автомобіль. Однак автобуси і маршрутки - далеко не найшвидший спосіб дістатися до пункту призначення. У деяких випадках необхідні пересадки, що подвійно незручно. Таксі - теж не ідеальний варіант. По-перше, це досить дорого, по-друге, всі ми знаємо історії про нерозторопність водіїв і їх любов поговорити.

Серед беззаперечних переваг автотранспорту на заміну варто відзначити:

  1. Великий вибір. Автопарк NarsCars укомплектований сучасними транспортними засобами для будь-яких потреб. Клієнт може підібрати техніку на свій смак, аж до кольору і комплектації.
  2. Офіційне оформлення. Всі підмінні автомобілі на час гарантійного ремонту зареєстровані в Києві, отримали страховку КАСКО, ОСАГО. З орендарем укладається договір, який складено у відповідності з усіма законодавчими нормами.
  3. Гнучкі умови. Можливий прокат з заставою і без неї. У другому випадку орендні ставки будуть трохи вище.

Контракт включає суму обов'язкової франшизи, яка покриває витрати в разі ДТП. Це означає, що ви не зобов'язані будете оплачувати повну вартість відновлення прокатної машини.

Не відмовляйте собі в звичному комфорті власного авто - скористайтеся нашим сервісом!

Пакет послуг від NarsCars

Ми пропонуємо не просто автомобіль в Києві на час ремонту вашої машини, ми підходимо до обслуговування клієнтів комплексно. Разом з транспортним засобом ви отримуєте:

  • діючий страховий поліс;
  • додаткову комплектацію у вигляді кондиціонера, засобів навігації, акустичних девайсів, парктроника, шкіряного салону (за згодою);
  • клієнтську підтримку в режимі 24/7.

До орендаря пред'являються мінімальні вимоги: вік від 23 років, водійський стаж - від 2-х років. При собі потрібно мати паспорт (внутрішній або закордонний), ідентифікаційний код, права. Заявки на прокат приймаються за контактним номером телефону, безпосередньо в офісі або онлайн. Заповніть невелику електронну форму, і менеджер зв'яжеться з вами.

Оформлення документації не потребує багато часу. Процедура стандартизована і проводиться протягом декількох хвилин. Умови договору гранично прозорі. У нас немає прихованих комісій, зростаючих відсотків або інших фінансових пасток. Ви отримуєте справне, заправлене авто напрокат і можете відразу відправлятися в дорогу.

За більш детальною інформацією звертайтесь в нашу службу підтримки. Фахівці NarsCars готові відповісти на будь-які питання, що цікавлять, і розповісти про всі нюанси оренди автотехніки на підміну. Звертайтеся сьогодні, щоб сісти за кермо вже завтра!