Йде обробка вашого запиту

stop the war in Ukraine stop the war in Ukraine
bg

Автомобіль на час ремонту в Одесі

Ми там, де завжди потрібні

Пропозиція з 2 бер по 5 бер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Citroen C-Elyseeабо подобний | Економ
Citroen C-Elysee
1-3 діб
$35 / добу
4-9 діб
$32 / добу
10-25 діб
$29 / добу
26+ діб
$26 / добу
Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$55 / добу
4-9 діб
$47 / добу
10-25 діб
$43 / добу
26+ діб
$37 / добу
Kia Rio X-Lineабо подобний | Середнiй
Kia Rio X-Line
1-3 діб
$41 / добу
4-9 діб
$37 / добу
10-25 діб
$34 / добу
26+ діб
$28 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$68 / добу
4-9 діб
$60 / добу
10-25 діб
$55 / добу
26+ діб
$49 / добу
Hyundai Elantraабо подобний | Середнiй
Hyundai Elantra
1-3 діб
$41 / добу
4-9 діб
$37 / добу
10-25 діб
$34 / добу
26+ діб
$31 / добу
Kia Sportage 2023або подобний | Позашляховик
Kia Sportage 2023
1-3 діб
$76 / добу
4-9 діб
$68 / добу
10-25 діб
$58 / добу
26+ діб
$46 / добу
Kia Sportageабо подобний | Позашляховик
Kia Sportage
1-3 діб
$55 / добу
4-9 діб
$47 / добу
10-25 діб
$43 / добу
26+ діб
$40 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
FAQ

Ви можете їздити стільки скільки потрібно часу на ремонт вашого автомобіля.

Автомобілі в компанії не старше 3-х років і проходять систематичний огляд та планові ТО, а також відновлювальні роботи на авторизованих станціях технічного обслуговування. Перед передачею безпосередньо орендарю машина перевіряється на наявність необхідних рідин та перевіряється поточна технічна справність елементів, що підлягають візуальному огляду.

Отримати підмінний автомобіль можна на нашому сайті за допомогою цілодобової форми бронювання, а можна скористатися допомогою нашого телефонного консультанта з 09:0 до 18:00, який з радістю прийме бронювання автомобіля з обраної цінової групи та запропонує найкраще для ваших потреб.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Особистий автотранспорт - це предмет першої необхідності для жителя сучасного мегаполісу. Як швидко дістатися з одного кінця міста в інший або оперативно перевезти речі? Звичайно, на машині. Ми настільки звикли до цього комфорту, що навіть тимчасова відсутність авто може доставити масу незручностей. Якщо ваш «залізний кінь» поламався і тимчасово не в строю, візьміть підмінний автомобіль в Одесі на час ремонту на сайті NarsCars.

Пропонуємо в оренду легковий і вантажний транспорт за найдоступнішою ціною. Автопарк компанії укомплектований новими моделями від провідних світових концернів, тому ми можемо гарантувати максимальну зручність клієнтів при експлуатації прокатного авто. В каталозі розміщена докладна інформація про всі одиниці техніки, яка є в наявності.

Опис послуги «Підмінний автомобіль в Одесі»

Що робити в ситуації, коли улюблена машина зламалася в самий невідповідний момент? Перше, що спадає на думку - пересісти на автобус або викликати таксі. Однак маршрутки не йдуть ні в яке порівняння з комфортом власного авто. Вони часто не відповідають елементарним вимогам безпеки, рухаються не за розкладом і переповнені в години пік. Таксі не набагато краще. Згадайте, скільки разів вам не подавали машину, тому що її немає поблизу? До того ж, тарифи служб таксі постійно ростуть і часто не цілком обгрунтовано.

Аналізуючи вищесказане, напрошується висновок, що автомобіль на заміну в Одесі на час ремонту основної машини - це найбільш простий спосіб зберегти свободу пересування без істотного навантаження на сімейний бюджет. Переваги цього варіанту:

  1. Можливість вибору оптимальної моделі. Клієнт підбирає техніку, грунтуючись на індивідуальних перевагах. Великий автопарк NarsCars дозволяє задовольнити навіть найвибагливіші і специфічні запити.
  2. Лояльні умови прокату. Ми завжди готові піти назустріч клієнту, тому пропонуємо орендувати машини на заміну із заставою або без неї. До того ж замовник може заздалегідь скласти індивідуальний графік експлуатації авто, щоб не переплачувати за дні, коли він не користується технікою.
  3. Швидкість оформлення угоди. Заявки на послугу приймаються в режимі онлайн. Складання паперів та підписання договору здійснюються в найкоротші терміни. Ми навмисно уникаємо бюрократичної тяганини, щоб заощадити ваш час.

Вся прокатна техніка офіційно оформлена на території України і застрахована, тому ризики клієнта зведені до мінімуму. У разі ДТП орендар сплачує не повну вартість реконструкції транспортного засобу, а лише обов'язкову суму франшизи, яка заздалегідь прописується в контракті.

Переваги співпраці з NarsCars

Наша компанія розробила максимально прозору форму оренди підмінного автомобіля в Одесі на час ремонту. Менеджери готові дати вичерпну консультацію з питань і детально розповісти про всі умови.

Для укладення договору прокату не потрібна довідка про доходи або поручитель, досить надати оригінал паспорта, ідентифікаційного коду та водійських прав. На момент підписання паперів орендарю повинно бути не менше 23 років, стаж водіння - від 2-х років.

Пакет послуг включає:

  • машину не старше 2015 року випуску;
  • активний страховий поліс;
  • додаткову комплектацію за бажанням замовника (кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
  • всебічну клієнтську підтримку.

Ми на зв'язку і готові прийняти вашу заявку. Телефонуйте!

Автомобіль на час ремонту у вашому місті