Автомобіль на час ремонту Дніпро

 

Автомобілі настільки міцно вийшли в життя сучасної людини, що відмовитися від цього комфорту практично неможливо. Однак, як і будь-яка техніка, транспортні засоби мають властивість виходити з ладу. Якщо ви не бажаєте ходити пішки під час гарантійного ремонту власної машини, орендуйте підмінний автомобіль в Дніпрі. Дана послуга дає можливість зберігати максимальну мобільність і не відмовлятися від звичних поїздок навіть у форс-мажорних обставинах.

Компанія NarsCars спеціалізується на прокаті легкової і вантажної автотехніки на будь-який термін. Наш автопарк укомплектований сучасними моделями від кращих світових виробників. Ціни на оренду цілком демократичні і залежать від багатьох факторів. Ознайомтеся з каталогом, щоб підібрати машину. Детальний опис, кольорові фотографії та тарифна сітка є в кожній картці.

Переваги авто на заміну

На час ремонту особистого транспорту можна пересісти на автобус, метро або таксі, але всі ці варіанти не дуже зручні. Маршрутки в такому мегаполісі, як Дніпро, часто бувають переповнені, так само як і метро в годину пік. До того ж деякі поїздки вимагають пересадок, що значно збільшує час перебування в дорозі.

Таксі здається верхом комфорту, але варто пам'ятати, що за простій доведеться платити, а в салоні не можна зберігати особисті речі, та й машини не завжди є у вашому районі. А скільки кумедних історій ходить про балакучості водіїв і їх специфічних музичних смаках.

Навіть швидкий аналіз показує, що в порівнянні з іншими видами транспорту прокатне авто - це ідеальне поєднання ціни та комфортабельності. До його переваг відносяться:

  1. Індивідуальний підбір. Асортимент автопарку дозволяє знайти техніку для будь-яких потреб. В наявності авто для ділових зустрічей і вантажоперевезень, побутових поїздок і подорожей по пересіченій місцевості.
  2. Гнучкі умови контракту. Можливе укладання договору із заставою і без. Крім того, графік використання автомобіля прописується індивідуально, для максимальної зручності клієнта.
  3. Оперативне складання паперів. Оформлення пакету документації займає не більше години і проходить без складних бюрократичних процедур. Довідки про доходи, поручителі і інші банківські умовності не потрібні.

Прокатний автомобіль в Дніпрі на час ремонту особистої машини - це прекрасний спосіб вести звичний спосіб життя без найменших незручностей. Даний сервіс дуже популярний в Європі і стрімко набирає популярність в Україні.

Опис послуг NarsCars в Дніпрі

Спеціалізація нашої компанії - короткостроковий і довгостроковий прокат машин. Ми знаємо всі юридичні особливості цього виду фінансових операцій і намагаємося допомогти кожному клієнту. Детально консультуємо потенційних орендарів, враховуємо всі вимоги та рекомендації, складаємо індивідуальні контракти.

Вибравши підмінний автомобіль на час ремонту вашої машини в Дніпрі, заповніть невелику електронну анкету. Менеджер отримає заявку і зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі. Укласти договір оренди може будь-який громадянин України старше 21 років зі стажем водіння більше 2-х років. Для цього потрібні лише паспорт, ідентифікаційний код і права.

У результаті, клієнт отримує:

  • справне, офіційно зареєстроване авто 2015-2018 рр. випуску;
  • діючий страховий поліс КАСКО, ОСАГО;
  • додаткові девайси, такі як кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон (на вимогу замовника);
  • цілодобову клієнтську підтримку.

Готові дати вичерпну консультацію по будь-яким питанням. Звертайтеся!