Йде обробка вашого запиту

#Доповнення - це корисно при оренді автомобіля
Допомога на дорозі - Narscars Assistance

Допомога на дорозі - Narscars Assistance

Поширена думка, що від неприємних ситуацій в дорозі не застрахований ніхто. Але для клієнтів компанії Narscars, які орендують автомобілі для пересування по Україні, така страховка існує. Програма Narscars Assistance вирішує проблеми, які не дозволяють вам відправитися в дорогу або дістатися до точки призначення. Ми завжди допоможемо у важкій ситуації.

Механічні поломки. Всі автомобілі Narscars знаходяться у відмінному технічному стані. Але якщо підведе техніка або що-небудь йде не так, фахівці програми Assistance виїдуть для проведення оперативного ремонту або буксирування авто до найближчого СТО, якщо технічну несправність неможливо усунути на місці.

Дорожньо-транспортні пригоди. У разі ДТП фахівці гарячої лінії Narscars Assistance нададуть вам посильну допомогу: від виклику поліції, медичної служби або пожежних до надання базової юридичної консультації.

Брак палива. Раптово закінчилося паливо – це найбільш поширена проблема, з якою стикаються автомобілісти, які захопилися дорогою або не розрахувавши час у дорозі. Один дзвінок в колл-центр допоможе продовжити подорож до запланованого місця призначення. Ми відправимо майстрів з запасом палива або підкажемо, де знаходиться найближчий автозаправної станції, якщо залишки в баку дозволяють вам дістатися туди самостійно.

Розряджений акумулятор. Забули вимкнути фари, і автомобіль простояв так всю ніч? Якщо заряду акумулятора не вистачає для запуску авто, можна викликати фахівця, який допоможе завести двигун.

Прокол або пошкодження шини. Виїзний шиномонтаж програми Narscars Assistance працює в режимі 24/7, допомагаючи клієнтам міняти колеса на запаски в разі проколів або бічних порізів, які не дозволяють продовжувати рух.

Інформаційні та організаційні питання. В інформаційній службі вам підкажуть, де знайти потрібну установу чи організацію, допоможуть організувати проживання в готелі або забронювати квиток на літак.

Учасником програми Narscars Assistance стає кожен клієнт компанії. Послуга діє цілодобово, без вихідних, по всій території України. Орендуючи авто, ви гарантовано захищені в разі поломок або інших неприємностей, які можуть трапитися в дорозі. Ознайомитися детально з перевагами програми та переліком послуг, що надаються можна за нашим телефоном.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318