Йде обробка вашого запиту

bg

Погодинна оренда авто у Львові

Пропозиція з 16 чер по 19 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
до 15.06.2024
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 $60 / добу
4-9 діб
$66 $60 / добу
10-25 діб
$61 $60 / добу
26+ діб
$54 $54 / добу
Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Kia Sportage 2023або подобний | Позашляховик
Kia Sportage 2023
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$75 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$51 / добу
Mercedes Vianoабо подобний | Мінівен
Mercedes Viano
1-3 діб
$188 / добу
4-9 діб
$142 / добу
10-25 діб
$138 / добу
26+ діб
$111 / добу
Mercedes Vito Tourerабо подобний | Мінівен
Mercedes Vito Tourer
1-3 діб
$188 / добу
4-9 діб
$160 / добу
10-25 діб
$138 / добу
26+ діб
$111 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
Audi TT Cabrioабо подобний | Кабріолет
Audi TT Cabrio
1-3 діб
$150 / добу
4-9 діб
$130 / добу
10-25 діб
$110 / добу
26+ діб
$90 / добу
Volkswagen Amarokабо подобний | Пікап
Volkswagen Amarok
1-3 діб
$127 / добу
4-9 діб
$122 / добу
10-25 діб
$92 / добу
26+ діб
$83 / добу
FAQ

У багатьох випадках, якщо вам потрібна машина більш ніж на 3-4 години, вигідніше орендувати машину на добу. Зазвичай середня вартість оренди вище, ніж добової. Крім того, при оренді на добу ви отримуєте більше свободи, і можете використовувати машину в будь-який час, не турбуючись про повернення її вчасно. Важливо також зважати на вартість додаткових послуг, таких як страхування та додаткове обладнання, які можуть змінити оптимальний вибір оренди машини.

Денна оренда автомобіля часто вигідніша за погодинну оренду, тому що по-перше, одноразові витрати на страхування та паливо можуть бути вищими для погодинної оренди, а по-друге, чим довше ви орендуєте автомобіль, тим нижча вартість оренди на кожен день. Крім того, при денній оренді автомобіль у вашому розпорядженні на цілий день, що може бути зручнішим та економічнішим, ніж кілька коротких оренд по годинниках.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Особистий автотранспорт є не у кожного жителя Львова, а от необхідність максимально оперативно вирішувати нагальні справи – у більшості. Останнім часом все більше і більше людей відмовляються від послуг громадського транспорту та служб таксі на користь прокатних машин. Це сучасний і економічно обгрунтований вибір. Орендовані транспортні засоби не вимагають витрат на реєстрацію, ремонт і амортизацію. Вони добре обладнані і відповідають найвищим стандартам безпеки.

Компанія NarsCars пропонує вам сервіс погодинної оренди авто у Львові. За 6 років роботи на українському ринку ми сформували великий парк комерційних та легкових транспортних засобів від провідних світових концернів. Прокат на невеликий термін – це можливість швидко і комфортно вирішувати буденні справи, не задихаючись в маршрутках і не вислуховуючи балакучого водія таксі.

У нашому каталозі ви знайдете опис всіх моделей, які можна орендувати прямо зараз. Заявки приймаються в режимі реального часу в електронному вигляді, за контактним номером телефону або в офісі компанії. Не відмовляйте собі в комфорті – беріть авто напрокат! Ціна вас приємно здивує.

Особливості погодинної оренди машин

Кожна з представлених моделей поставлена ​​на облік і офіційно зареєстрована на території України. Машини проходять регулярні технічні огляди, тому повністю справні і готові до експлуатації. Клієнт отримує чистий транспортний засіб з повним баком пального.

До плюсів оренди машини по годинах у Львові слід віднести:

  • Безліч варіантів техніки. Клієнт сам вирішить, який транспорт йому потрібен саме сьогодні. В наявності купе і хетчбеки, лімузини і мікроавтобуси, машини класів економ і VIР.
  • Лояльні умови прокату. Положення договору не містять прихованих націнок, комісій і завуальованих платежів. Клієнт точно знає, яку суму йому потрібно внести і з чого складається ціна кожної послуги.
  • Додаткова комплектація. На вимогу клієнта машина обладнується GPS-навігатором, Wi-Fi-роутером, дитячим кріслом, відеореєстратором, планшетом з картами, екшн-камерою GoPro.

Авто застраховано за системою КАСКО. У вартість прокату на годину включена невелика франшиза (0,5 – 2%), яка виплачується, якщо техніка постраждала в ДТП. Таким чином мінімізуються ризики клієнта.

Прокатне авто – це свобода переміщень, зручність подорожей і комфорт для всіх пасажирів. Економічний аналіз показує, що орендувати техніку на короткий термін значно вигідніше, ніж постійно користуватися таксі.

Що собою являє прокат машини на годину від NarsCars?

Ми прагнемо до взаємовигідної співпраці, тому постійно вдосконалюємо сервіс, оновлюємо автопарк і впроваджуємо додаткові послуги. На сьогоднішній день, орендуючи у нас машину на годину у Львові, ви отримуєте:

  • функціональну техніку не старше 2015 року випуску;
  • повноцінний діючий страховий поліс;
  • можливість підключення додаткових опцій;
  • бажану комплектацію авто;
  • розгорнуті консультації з питань, що цікавлять.

Оформлення документів займає всього кілька хвилин. При складанні договору будуть потрібні паспорт клієнта, ідентифікаційний код і водійське посвідчення.

Зворотній зв'язок – за контактним номером телефону. Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Погодинна оренда авто у вашому місті