Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Погодинна оренда авто у Львові

Особистий автотранспорт є не у кожного жителя Львова, а от необхідність максимально оперативно вирішувати нагальні справи – у більшості. Останнім часом все більше і більше людей відмовляються від послуг громадського транспорту та служб таксі на користь прокатних машин. Це сучасний і економічно обгрунтований вибір. Орендовані транспортні засоби не вимагають витрат на реєстрацію, ремонт і амортизацію. Вони добре обладнані і відповідають найвищим стандартам безпеки.

Компанія NarsCars пропонує вам сервіс погодинної оренди авто у Львові. За 6 років роботи на українському ринку ми сформували великий парк комерційних та легкових транспортних засобів від провідних світових концернів. Прокат на невеликий термін – це можливість швидко і комфортно вирішувати буденні справи, не задихаючись в маршрутках і не вислуховуючи балакучого водія таксі.

У нашому каталозі ви знайдете опис всіх моделей, які можна орендувати прямо зараз. Заявки приймаються в режимі реального часу в електронному вигляді, за контактним номером телефону або в офісі компанії. Не відмовляйте собі в комфорті – беріть авто напрокат! Ціна вас приємно здивує.

Особливості погодинної оренди машин

Кожна з представлених моделей поставлена ​​на облік і офіційно зареєстрована на території України. Машини проходять регулярні технічні огляди, тому повністю справні і готові до експлуатації. Клієнт отримує чистий транспортний засіб з повним баком пального.

До плюсів оренди машини по годинах у Львові слід віднести:

  • Безліч варіантів техніки. Клієнт сам вирішить, який транспорт йому потрібен саме сьогодні. В наявності купе і хетчбеки, лімузини і мікроавтобуси, машини класів економ і VIР.
  • Лояльні умови прокату. Положення договору не містять прихованих націнок, комісій і завуальованих платежів. Клієнт точно знає, яку суму йому потрібно внести і з чого складається ціна кожної послуги.
  • Додаткова комплектація. На вимогу клієнта машина обладнується GPS-навігатором, Wi-Fi-роутером, дитячим кріслом, відеореєстратором, планшетом з картами, екшн-камерою GoPro.

Авто застраховано за системою КАСКО. У вартість прокату на годину включена невелика франшиза (0,5 – 2%), яка виплачується, якщо техніка постраждала в ДТП. Таким чином мінімізуються ризики клієнта.

Прокатне авто – це свобода переміщень, зручність подорожей і комфорт для всіх пасажирів. Економічний аналіз показує, що орендувати техніку на короткий термін значно вигідніше, ніж постійно користуватися таксі.

Що собою являє прокат машини на годину від NarsCars?

Ми прагнемо до взаємовигідної співпраці, тому постійно вдосконалюємо сервіс, оновлюємо автопарк і впроваджуємо додаткові послуги. На сьогоднішній день, орендуючи у нас машину на годину у Львові, ви отримуєте:

  • функціональну техніку не старше 2015 року випуску;
  • повноцінний діючий страховий поліс;
  • можливість підключення додаткових опцій;
  • бажану комплектацію авто;
  • розгорнуті консультації з питань, що цікавлять.

Оформлення документів займає всього кілька хвилин. При складанні договору будуть потрібні паспорт клієнта, ідентифікаційний код і водійське посвідчення.

Зворотній зв'язок – за контактним номером телефону. Звертайтеся, будемо раді допомогти!