Прокат авто у Івано-Франківську
 
Пункти прокату у Івано-Франківську
Пункт видачі, Північний Бульвар, 2А
Пн-Нд 9:00 - 18:00
Без вихідних
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318
 1. Narscars
 2. Прокат авто у Івано-Франківську

Оренда авто в Івано-Франківську без водія

прокат авто у івано-франківську

Вільно розпоряджатися власним часом, користуючись усіма перевагами особистого транспортного засобу кілька днів, тижнів або місяців допоможе машина на прокат в місті Івано-Франківськ. Послуга зручна тим, хто хоче виїхати за місто з сім'єю або друзями, бізнесменам для ділових поїздок або людям, чий автомобіль знаходиться в ремонті.

Найвигідніші умови співпраці пропонує компанія NarsCars. Стати нашим клієнтом зможе будь-який громадянин України або іноземець, чий вік старше 23 років, а водійський стаж більше 2 років. Оплатити послуги можна будь-яким зручним способом: готівкою, банківським переказом, картою. При необхідності транспортний засіб поведе досвідчений водій, який прекрасно орієнтується в місті і регіоні.

Оренда машин NarsCars в Івано-Франківську: переваги

Компанія має великий парк автомобілів різного класу, які не старші 4 років. Кожен з них регулярно оглядається фахівцями і проходить технічне обслуговування, тому клієнт отримує чисте, справне авто з повним баком. На час співпраці клієнтам надається цілодобова інформаційна підтримка в місті Івано-Франківськ, а крім того прокат авто у нас дає вам можливість:

 • вибрати авто потрібного класу (економ, бізнес, позашляховик, преміум) від провідних автомобільних концернів;
 • отримати повністю застраховану машину (КАСКО включено);
 • вибрати варіанти з лімітованим пробігом в день або тариф без обмежень кілометражу;
 • забрати авто в пункті видачі, на вокзалі, біля офісу або за вказаною адресою;
 • внести заставу або вибрати варіант без неї.

Ми пропонуємо гнучкі, прозорі тарифи, постійним клієнтам оренда машин в Івано-Франківську можлива зі знижками. За умови наявності необхідних документів, оформлення договору займає менше 20 хвилин.

оренда авто у івано-франківську

Мінімальний пакет документів

Оформити договір на необхідний термін в нашій компанії дуже просто. Для цього достатньо мати:

 • водійське посвідчення;
 • ідентифікаційний код (для громадян нашої країни);
 • паспорт;

Іноземним громадянам буде потрібно пред'явити закордонний паспорт і права. Крім фізичних осіб, ми співпрацюємо і з юридичними особами, пропонуючи оптимальні умови короткострокової і довгострокової оренди, а також покупку машини під ваші потреби.

Скільки коштує прокат машин

NarsCars - автопрокат в Івано-Франківську з повністю прозорим ціноутворенням. Підсумкова сума залежить від тривалості використання і класу транспорту. Ми пропонуємо:

 • укомплектувати авто навігатором, відеореєстратором, автокріслом для дітей і т. д. За додаткову вартість;
 • можливість бронювання на певну дату заздалегідь.

Дізнатися точну вартість оренди можна на нашому сайті або зателефонувавши менеджеру. Вибирайте клас автомобіля і замовляйте його через наш сайт, щоб заощадити 15% вартості!