Прокат авто у Кропивницькому
 
Пункти прокату у Кропивницькому
Пункт видачі, пров. Центральний, 3/1
Пн-Нд 9:00 - 18:00
Без вихідних
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318
 1. Narscars
 2. Прокат авто у Кропивницькому

Оренда авто в Кропивницькому

прокат авто в кропивницькому

Навіть якщо у вас є особистий автомобіль, буває безліч ситуацій, коли його використання недоцільне. Послуга прокату користується популярністю серед гостей міста, а також серед його жителів.

Оренда машин в Кропивницькому забезпечить свободу переміщення по місту, якщо Ви приїхали у відрядження. Також нерідко потрібен великий місткий транспорт для трансферу гостей на різних заходах.

Орендувати авто можна на кілька діб (1-3), на тиждень (4-9 діб) і на більш тривалий період (10-25 діб). Чим довше загальний час використання, тим дешевше подобова плата. Найнижча ціна за довгострокове використання - від 27 діб.

Правила оформлення прокату авто в Кропивницькому

Прокат авто в Кропивницькому дає можливість пересуватися вільно і комфортно! А компанія NarsCars максимально спростила процедуру оформлення.

Від водія вимагається:

 • вік старше 23-х років;
 • водійський стаж не менше 2-ох років;
 • надати документи: паспорта, посвідчення водія та ідентифікаційного коду.

Далі є три варіант:

 • залишити заставу, сума якої залежить від обраного класу (від 300 до 1400 доларів). Ці кошти будуть повернуті клієнту після огляду транспортного засобу за підсумком використання;
 • скористатися беззаставною орендою. В цьому випадку потрібно покрити додаткову страховку і компенсувати можливі ризики, тому добовий тариф трохи вище;
 • залишити 50% від суми застави.

оренда авто у кропивницькому

Які автомобілі є в автопарку NarsCars?

 • з дизельним і бензиновим двигуном, а також електрокари;
 • найпопулярніші марки: Kia, Audi, Hyundai, Toyota, Skoda, Ford, Suzuki, Range Rover, Volkswagen, Mazda, Lexus, Daewoo, Mitsubishi, BMW, Mercedes і ін.;
 • в різному кузові: хетчбек, седан, кабріолет, мінівен, позашляховик (кросовер) і ін.;
 • з автоматичною і механічною коробкою передач.

Автопрокат NarsCars в Кропивницькому - компанія, яка пропонує взяти на прокат авто в Кропивницькому будь-якого виду і класу. Це може бути бюджетний варіант або шикарна представницька модель.

При виборі тимчасового транспортного засобу необхідно орієнтуватися на особисті потреби і завдання, які потрібно виконати. Звертайте увагу на потужність двигуна, витрату палива, кількість пасажирських місць і обсяг багажника. Рекомендуємо вибрати позашляховик, якщо плануєте поїздки по сільській місцевості і поганому дорожньому покриттю.

Ми завжди готові вам допомогти, зорієнтувати по функціоналу і можливостям наших авто. Телефонуйте, щоб отримати консультацію!

Абсолютно всі машини в автопарку в ідеальному стані, немає моделей старше 4-х років. В користування ви отримаєте застрахований, заправлений, гарантовано справний, чистий автомобіль - готовий до будь-якої поїздки, в тому числі далекої!

Оформляйте замовлення на сайті вже зараз і отримаєте знижку в розмірі 15%.