Прокат автомобілів Daewoo подобово та на тривалий термін

Якщо у вас немає авто, але потрібен транспорт для щоденних роз'їздів містом або поїздки в інший регіон, то оренда «Део» в компанії «НарсКарс» – оптимальне рішення.

Коротко- або довгострокова оренда «Део» у Києві чи іншому місті України – це можливість з мінімальними витратами пересуватися містом та між населеними пунктами. Взявши в оренду «Део» у Харкові, Дніпрі, Одесі або іншому обласному центрі у філіях компанії NarsCars, ви зможете заощадити на таксі та не будете прив'язані до маршрутів громадського транспорту.

  • Ми маємо низькі ціни на прокат автомобілів у Харкові, Києві та інших містах. Вартість прокату «Део» залежить від терміну оренди: чим більше – тим дешевше. При оформленні договору оренди терміном від трьох діб можна взяти авто напрокат без застави.
  • Всі автомобілі знаходяться у відмінному технічному стані. Ваші витрати на утримання авто зводяться до оплати вартості палива та миття машини перед її поверненням до пункту прокату.
  • Взяти в оренду Daewoo у Києві чи іншому місті, де є офіс «НарсКарс», можна швидко та без бюрократії. Від вас потрібно лише надати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія.

Послуги з оренди авто доступні у всіх великих містах України: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та ін. Ви можете забронювати автомобіль на будь-яку дату за допомогою онлайн-форми на сайті або за телефоном.