Оренда Kia

 

Зручний прокат автомобілів «КІА» у великих містах України

Клієнти компанії NarsCars знають, що прокат «КІА» – це зручний та вигідний сервіс. Орендувати автомобіль можна на будь-який термін для ділової поїздки чи подорожі з друзями. Оренда авто «КІА» - це можливість не переплачувати послуги таксі або не залежати від графіка роботи міжміських автобусів і поїздів.

Оформляючи заявку на оренду «КІА» у компанії «НарсКарс», ви можете:

  • взяти напрокат практичний та зручний автомобіль у гарній комплектації, оснащений економічним двигуном та автоматичною коробкою передач;
  • замовити встановлення додаткового обладнання, необхідного для поїздки: дитячого крісла, навігаційної системи або Wi-Fi-роутера;
  • вибрати зручний для вас спосіб оплати прокату KIA: готівкою, банківською карткою або платежем на розрахунковий рахунок.

Усі філії компанії NarsCars у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших великих містах України працюють за єдиними для всієї мережі стандартами обслуговування клієнтів. Замовляючи прокат авто в Одесі або іншому обласному центрі, ви отримуєте такий самий якісний сервіс, як у столиці. Тарифи на послуги прокатної компанії залежить від терміну оренди авто. Чим довше ви користуєтеся автомобілем, тим менша ціна за добу прокату.

Бронюйте автомобілі онлайн або по телефону – ми завжди на зв'язку!