Оренда Peugeot

 

Оренда автомобіля «Пежо»: недорого та зі смаком

Умови прокату «Пежо» в Києві та інших містах, в яких є представництва компанії «НарсКарс», дозволяють познайомитися з лінійкою автомобілів, що випускаються французьким виробником, і насолоджуватися водінням сучасного авто під час подорожей або щоденних поїздок містом.

Наші пункти прокату працюють у багатьох великих містах: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. У кожному з них ви можете взяти в оренду авто «Пежо» та використовувати машину так, як вважаєте за потрібне, в рамках добового ліміту 300 км. Всього за $10 можна замовити послугу "Безлімітний пробіг", якщо плануєте їздити більше. Ви зібралися у гори? Комфортний французький автомобіль з економічним двигуном зробить вашу подорож до Карпат приємною та недорогою. Віддаєте перевагу морю? Прокат Peugeot в Одесі дозволить об'їздити найцікавіші місця на чорноморському узбережжі.

Щоб зробити ваші поїздки максимально комфортними, компанія «НарсКарс» встановлює додаткове обладнання:

  • дитяче крісло – сидіння для перевезення дитини, в якому вона знаходиться у повній безпеці та не відволікає водія від керування машиною;
  • GPS-навігатор – навігаційна система з актуальними картами, що допомагає орієнтуватися у незнайомій місцевості;
  • Wi-Fi-роутер – пристрій для доступу до Інтернету, завдяки якому пасажирам не доведеться нудьгувати в дорозі.

У компанії "НарсКарс" - вигідні тарифи на прокат авто "Пежо" (від $22 на добу). Сплатити послуги можна готівкою, карткою або за безготівковим розрахунком.

Щоб замовити прокат Peugeot на конкретну дату, заздалегідь забронюйте обраний автомобіль на сайті.