Оренда Renault

 

Недорога оренда автомобілів «Рено» у всіх великих містах України

Якщо потрібен надійний та комфортний автомобіль для ділових поїздок, подорожей країною чи візиту до родичів, то рішення – оренда «Рено» у компанії «НарсКарс».

Прості розрахунки допомагають зрозуміти, що взяти в оренду Renault у компанії «НарсКарс» – вигідніше, ніж користуватися послугами таксі, якщо необхідно здійснювати активні та тривалі подорожі, у тому числі за межами міста.

  • У нас вигідні тарифи на прокат "Рено" - від $21 на добу. Вартість оренди залежить від обраної моделі авто та терміну користування послугою.
  • Добовий ліміт пробігу в базовому тарифі становить 300 кілометрів. Можна замовити послугу «Безлімітний пробіг» лише за $10.
  • Додаткове обладнання, необхідне для поїздок з комфортом (дитяче крісло, GPS-навігатор або Wi-Fi-роутер), встановлюється на вимогу клієнта.

У пунктах прокату компанії "НарсКарс" можна взяти в оренду Renault будь-якої моделі. Великий парк автомобілів включає пасажирські авто та транспортні засоби для перевезення вантажів. Ви можете вибрати автомобіль з бензиновим двигуном або дизель, з механічною коробкою або автомат. Мінімальний термін оренди – 1 доба.

Регіональні представництва компанії NarsCars є у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших великих містах України. Географія ваших подорожей не обмежена. Можна, наприклад, замовити прокат авто у Львові, а повернути його до офісу «НарсКарс» у будь-якому іншому місті. Вартість послуги вказана на сторінці "Умови прокату".

Щоб замовити оренду «Рено» в Одесі чи іншому місті, забронюйте автомобіль на сайті або за телефоном, вказаним на сайті.