Оренда Skoda

 

Проста і недорога оренда авто «Шкода» в Києві та інших містах України

Якщо потрібно недорого, але з комфортом добратися з точки А в точку Б, то оренда Skoda в компанії «НарсКарс» – це правильне рішення. Тут можна:

  • вибрати авто, яке підходить за класом, розміром, пасажирівмісністю та іншим параметрам;
  • заказать прокат авто «Шкода» на зручну дату і певний час;
  • оговорити установку в авто додаткового обладнання, необхідного для комфортної поїздки: дитячого сидіння, GPS-навігатора або роутера Wi-Fi.

Тарифи на прокат «Шкод» в Киеве вигідні. Вартість – від $19 на добу (в залежності від моделі авто та терміну оренди). Для заключення договору не потрібен великий пакет документів. Щоб взяти в оренду авто «Шкода» в Києві, достатньо пред’явити паспорт, ідентифікаційний код та водійське посвідчення.

Окрім столиць, послуга працює і в регіонах України. Представництва компанії є в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та інших крупних містах. Наприклад, оренда авто у Львові для поїздок в компанії обійдеться дешевше, ніж автобусний тур. При цьому ви зможете вибрати маршрут подорожі всією сім'єю або компанією з кількох людей. Адресу отримання та здачі авто можна обговорити, укладаючи договір оренди автомобіля в офісі «НарсКарс».

Щоб забронювати авто, використовуйте форму на сайті або подзвоніть по телефону - ми завжди на зв'язку!