Недорога оренда автомобіля «Сузукі» у будь-якому великому місті України

Просту та недорогу оренду Suzuki в регіональних представництвах компанії «НарсКарс» – це зручна послуга для тих, кому потрібен автомобіль для особистих потреб, ділових поїздок або подорожей. Вона дозволяє заощаджувати кошти завдяки низьким цінам на прокат «Сузукі» та вільно пересуватися по всій Україні за кермом комфортного сучасного автомобіля.

Щоб взяти в оренду «Сузукі» у Києві чи іншому місті, в якому є філія компанії «НарсКарс», необхідно відповідати певним умовам:

  • Послуги з прокату автомобілів надаються особам віком від 23 років, які мають стаж керування не менше 2 років.
  • Щоб взяти авто напрокат, необхідно пред'явити паспорт, ІПН та посвідчення водія українського або міжнародного зразка.

В іншому – жодних обмежень, крім передбачених вибраним вами тарифом. Взявши в оренду машину «Сузукі», ви можете скористатися автомобілем стільки, скільки вам потрібно, оплачуючи прокат подобово за вигідним тарифом. Він передбачає зменшення вартості прокату зі збільшенням терміну оренди. Орендуєте автомобіль надовго – платіть менше у перерахунку на один день користування автомобілем.

Представництва компанії «НарсКарс» працюють у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. Адреси пунктів прокату авто можна дізнатися на сайті або у наших менеджерів.