Прокат авто економ класу в Харкові
 
Рейтинг 4.9/5
Рейтинг 4.9/5
Пункти прокату в Харкові
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Економклас автомобілів найбільш затребуваний у повсякденних поїздках по Харкові та за його рисою. Оренда недорогих автомобілів - це можливість тимчасово підмінити машину, що вийшла з ладу, або отримати свободу пересування в потрібний момент з мінімальними витратами.

Що являють собою автомобілі класу економ?

Машина економ- не означає старе або некомфортне авто. Своєю невисокою ціною вони завдячують відсутністю надмірностей, що зовсім не заважає вільній і зручній їзді.

Авто категорії «Економ» вибирають за:

  • просте керування;
  • невеликі габарити;
  • економічна витрата бензину;
  • доступну ціну оренди.

Вибір недорого автомобіля здійснюють в залежності від поставлених завдань. Транспортні засоби відрізняються між собою типом кузова, палива, трансмісії, а також об'ємом двигуна і кількістю дверей. Наприклад, можна орендувати Skoda, Chevrole, Daewoo чи авто інших брендів.

На що звертати увагу при оренді машини?

Головними стовпами, на яких будується оренда машин економ-класу, є:

  • вік, марка та параметри автомобіля;
  • страховий захист;
  • наявність застави;
  • замовлення додаткових послуг.

Для оренди оптимально вибирати авто не старше 4-5 років — це збільшує ймовірність, що транспорт не підведе в найнесподіваніший момент. Навіть недорогі машини нашої компанії - це іномарки останніх років, які регулярно проходять технічний огляд.

Як орендувати недороге авто у Харкові?

Наш сервіс NarsCars надає безкоштовний поліс обов'язкового страхування за ОСАГО, але ми не обмежуємо вас страховка може бути розширена за бажанням клієнта.

При взятті нашої машини напрокат без водія, ми не беремо заставу за покриття можливих пошкоджень автомобіля. Застава, яку ви залишаєте під час укладання договору — це гарантія дотримання взаємних домовленостей (своєчасного повернення, чистоти салону та повноти паливного бака). Ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг та обладнання, які піднімуть машину економ-класу на новий рівень.

Щоб забронювати недорогий автомобіль, вам достатньо звернутися в нашу компанію NarsCars будь-яким зручним способом і надати дійсний паспорт і посвідчення водія. Від громадян України також потрібен ІПН.

Забронюйте машину категорії "Економ" завчасно, щоб отримати додаткову знижку!