Прокат авто бізнес класу у Львові
 
Рейтинг 4.7/5
Рейтинг 4.7/5
Пункти прокату у Львові
Офіс, вул. Володимира Великого 18, 3 поверх, офіс 320
Пн-Нд 9:00 - 18:00
Без вихідних
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Оренда автомобіля бізнес-класу— послуга, яка користується популярністю не тільки у успішних підприємців, але й у тих, хто звик їздити з комфортом. У Львові забронювати автомобіль напрокат можна з компанією NarsCars.

Особливості автомобілів бізнес-класу

Підтримання статусу та положення в суспільстві особливо необхідне, якщо ви успішний бізнесмен, підприємець і відома особа. Важливу роль у демонстрації власного статусу грає машина, яку ви водите.

Авто бізнес-сегменту - візитна картка успішної людини. На такій машині можна впевнено приїхати на зустріч з партнерами по бізнесу, зустріти важливого гостя. Також машини такого рівня воліють для весільних кортежів, випускних та інших заходів. Однак, якщо ви просто звикли до комфорту, стилю і безпеки пересування, то автомобілі такого рівня лише зміцнять цю корисну звичку.

Переваги машин бізнес-сегменту перед звичайними в їхньому стилі та дизайні, оформленні салону, комплектації, рівні безпеки та комфорту. Якщо у вас немає необхідності в покупці автомобіля такого класу, але ви любите комфортно подорожувати, то оренда таких машин – це оптимальний варіант.

Як взяти в оренду авто бізнес-класу у Львові?

Перебуваючи у Львові, ви можете оформити договір оренди на автомобіль бізнес-сегменту в компанії NarsCars. Ви можете залишити заявку на оформлення авто напрокат на сайті, по телефону або заповнити її безпосередньо в офісі компанії. Для того, щоб зробити цей процес простим і швидким, потрібно мінімум зусиль та документів:

  • права;
  • паспорт;
  • для громадян України - ідентифікаційний код.

Після проходження нескладної процедури оформлення ви отримуєте в користування новий, доглянутий і технічно обслужений автомобіль, а також доступ до цілодобової техпідтримки.

Нерідко мандрівникові може знадобитися кваліфікована допомога фахівця — наші співробітники проконсультують вас у разі:

  • механічної поломки чи пошкодження шини;
  • дорожньо-транспортної пригоди;
  • нестачі пального;
  • розряду акумулятора;
  • виникнення будь-яких організаційних та інформаційних питань.

Ви отримуєте не тільки авто на прокат, але і високий сервіс і своєчасну консультацію.

Перш ніж оформити договір, вам необхідно визначитися з автомобілем: його маркою, кольором, типом палива. Також ви можете вибрати авто бізнес-класу з автоматичною коробкою передач або механічною трансмісією.

У спеціальному розділі сайту ви можете ознайомитися з корисними додатковими опціями. Також компанія NarsCars уможливила забронювати автомобіль, що сподобався, заздалегідь. Скористайтеся раннім бронюванням у Львові вже зараз!