Прокат авто економ класу у Львові
 
Рейтинг 4.7/5
Рейтинг 4.7/5
Пункти прокату у Львові
Доставка за вашою адресою +38 067 120 7318

Оренда автоеконом класу — послуга, яка набирає все більшої популярності під час подорожей у великі міста.

Автомобіль економкласу напрокат у Львові

Львів — комфортне місто для туризму та бізнесу. Саме тому компанія NarsCars внесла його до числа міст, в яких можна взяти напрокат машину. Подорожувати і їздити в ділові поїздки набагато зручніше без прив'язки до громадського транспорту та наявності вільних машин у служб таксі, а щоб не переплачувати, можна взяти в оренду автомобіль економ-класу.

Прокат недорогих авто у Львові — одна з популярних послуг нашої компанії, тому ми постаралися зробити автопарк максимально різноманітним і зручним. Для подорожей містом лева в орендованому автомобілі без водія ми пропонуємо широкий ряд популярних марок авто: Ford, Chevrolet, Citroen, Hyundai, Toyota і багато інших.

Для львівського ландшафту з його постійними спусками та підйомами зручно орендувати машину з автоматичною трансмісією, але якщо ви звикли до класики, то авто з механічною коробкою передач представлені в не менш широкому розмаїтті.

Що потрібно для оренди автомобіля економ-класу?

Працюючи на ринку оренди автомобілів з 2012 року, компанія NarsCars зробила процедуру оформлення угоди простою і зручною. Для того, щоб забронювати автомобіль, що вам сподобався, необхідно виконати одну з трьох дій:

  • відвідати наш офіс та оформити оренду на місці;
  • зателефонувати за контактним телефоном та залишити заявку;
  • заповнити онлайн-форму заявки і очікувати дзвінка від менеджера.

Багато хто не вирішується взяти в оренду машину, тому що не хоче довгого оформлення і збору великого пакета документів. Для того, щоб орендувати автомобіль у NarsCars, вам знадобиться паспорт, посвідчення водія та ІПН — останній тільки для громадян України. Крім того, ви повинні бути не молодше 23 років і водити машину не менше 2 років.

Орендувати авто у нашої компанії можуть і юридичні особи. Це зручно, якщо компанія не має свого автопарку. Демократичні ціни на автомобілі економкласу на довгострокову оренду роблять нашу пропозицію ще вигіднішою.

NarsCars — надійні авто для вашого комфорту

Автомобілі економічного класу стають дедалі популярнішими серед бізнес-туристів та мандрівників. Ви отримуєте зручність пересування, комфортний і чистий салон за невеликі гроші. При цьому чим довше термін, на який ви орендуєте машину, тим менше добовий платіж.

Однак ніхто не застрахований від неприємних сюрпризів на дорозі. Найневідповідніший момент може закінчитися паливо або щось піде не так. Клієнти компанії NarsCars давно не турбуються з цього приводу, адже крім послуг оренди вони отримують цілодобову технічну підтримку в разі:

  • механічної поломки;
  • ДТП;
  • нестачі палива;
  • розрядження акумулятора;
  • пошкодження шини;
  • необхідності додаткової інформації та консультації.

Подорожуйте безпечно і комфортно в автомобілях від NarsCars. Встигніть забронювати у Львові автомобіль, що сподобався, на потрібну дату.