Йде обробка вашого запиту

Прокат Opel Crossland у Вінниці

Opel Crosslandабо подобний | Позашляховик
4.3
Автомат
Бензин / 4.8 л.
1.2 л 110 к.с.
Автомат
Бензин / 4.8 л.
1.2 л 110 к.с.

Додаткові функції

Відгуки клієнтів

Bob Marchin

I had a great experience renting the Opel Crossland from NarsCars. The vehicle was in excellent condition and well-maintained. Driving this model was a pleasure due to its maneuverability and responsiveness on the road. The spacious interior was comfortable for both the driver and passengers. The service provided by the company was impressive: quick rental process, friendly staff, and transparent rental terms. Overall, the Opel Crossland and NarsCars proved to be a reliable choice for a comfortable journey.

Maksim

Я был приятно удивлен арендой Opel Crossland в компании NarsCars. Автомобиль произвел впечатление своей функциональностью и комфортом. Просторный интерьер и удобные сиденья создали комфортные условия для долгих поездок. Также порадовала экономичность расхода топлива, что сказалось на бюджете аренды. В целом, Opel Crossland оказался надежным партнером в путешествии, а опыт аренды в компании NarsCars оставил положительные впечатления благодаря профессиональному обслуживанию и четкой организации.

Dima

Я вирішив скористатися послугами компанії NarsCars для оренди автомобіля і вибір пав на Opel Crossland. В цілому, можу сказати, що мій досвід був позитивним.

З самого початку обслуговування в компанії справило на мене гарне враження. Співробітники були дружелюбними та професійними, швидко оформили документи, пояснили всі умови оренди та відповіли на мої запитання. Особливо приємно було те, що Opel Crossland був в відмінному стані — чистий як всередині, так і ззовні.

Що стосується автомобіля, Opel Crossland виявився комфортним та зручним для міської їзди. Просторий салон дозволив мені та моїй компанії зручно розміститися, а великий багажник справився з нашими речами без проблем. Гарна маневреність та відмінна видимість з салону робили водіння легким та безпечним.

Особливо радувало те, як Opel Crossland справлявся з витратою пального. Економний двигун дозволив заощадити на витратах, що не мало важливо при тривалій оренді.

Незважаючи на те, що в цілому досвід оренди був позитивним, хотілося б відмітити деякі моменти. Наприклад, система мультимедіа могла б бути більш інтуїтивною в використанні, а також навігація на деяких ділянках могла б бути точнішою. Тем не менше, це невеликі недоліки, які не сильно вплинули на загальне враження від оренди.

В результаті, я залишився задоволеним орендою Opel Crossland у компанії NarsCars. Зручність, комфорт та хороше обслуговування зробили мою подорож приємною і безтурботною. Я б рекомендував цей автомобіль і компанію для оренди тим, хто шукає надійний та зручний транспортний засіб.

Як забронювати Opel Crossland у Вінниці ?

Послуга "NarsCars захист" - це надійний спосіб убезпечити себе та автомобіль під час оренди. Ми надаємо нашим клієнтам можливість користуватися нашим автопарком, не турбуючись про можливі фінансові втрати, пов'язані з пошкодженням автомобіля або угону.
Ми гарантуємо, що ваша оренда буде безпечною, зручною та безтурботною, якщо ви оберете цю послугу.

*Якщо ви не додаєте Захист NarsCars у свою заявку та повертаєте автомобіль з пошкодженнями, то вартість ремонту буде відніматися із вашої застави.

Добовий ліміт з пробігу – 300 км, але не більше 4500 км на місяць. У разі перепробігу кожен кілометр оплачується додатково згідно з тарифами компанії;
ВАЖЛИВО! Орендар може замовити послугу «Безлімітний пробіг», щоб не обмежувати себе за кілометри. Вартість послуги згідно з тарифами компанії.

Необхідно мати паспорт, посвідчення водія (стаж водіння від 2 років), банківську картку та ІПН (для громадян України), а також вік не менше 23 років.

Для цього необхідно вибрати послугу “Стандартний захист” або “Повний захист”, і тоді велику заставу залишати не потрібно.

Застава – це Ваша максимальна відповідальність у разі пошкодження автомобіля чи ДТП. Для цього мають бути дотримані всі умови договору.

Особа, яка орендує автомобіль Opel Crossland, повинна мати дійсне посвідчення водія, стаж водіння від 2 років, а також вік не менше 23 років.

Рішення про допуск водія, що не відповідає цим вимогам, приймаються індивідуально.

Вартість послуги прокату залежить від декількох факторів, таких як термін оренди та сезонність. Ми надаємо гнучку цінову політику, яка може змінюватись в залежності від цих факторів.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318
Suzuki Vitaraабо подобний | Позашляховик
Suzuki Vitara
1-3 діб
$50 / добу
4-9 діб
$46 / добу
10-25 діб
$42 / добу
26+ діб
$40 / добу
Toyota RAV 4або подобний | Позашляховик
Toyota RAV 4
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$58 / добу
26+ діб
$52 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Volkswagen T-Rocабо подобний | Позашляховик
Volkswagen T-Roc
1-3 діб
$70 / добу
4-9 діб
$61 / добу
10-25 діб
$56 / добу
26+ діб
$50 / добу
Ford Kugaабо подобний | Позашляховик
Ford Kuga
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$75 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$51 / добу
Kia Sportageабо подобний | Позашляховик
Kia Sportage
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$44 / добу
Mazda CX-5 4х4або подобний | Позашляховик
Mazda CX-5 4х4
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Volkswagen Tiguanабо подобний | Позашляховик
Volkswagen Tiguan
1-3 діб
$98 / добу
4-9 діб
$90 / добу
10-25 діб
$81 / добу
26+ діб
$63 / добу