Оренда Volkswagen

 

Простий та недорогий прокат автомобілів «Фольксваген»

У компанії «НарсКарс» можна недорого взяти «Фольксваген» в оренду для короткострокових або тривалих подорожей Україною. Дозвольте собі задоволення подорожувати за кермом, навіть якщо немає власного транспорту.

У компанії "НарсКарс" - вигідні умови оренди авто "Фольскваген" та інших марок.

  • Щоб взяти «Фольксваген» в оренду без водія, потрібен мінімальний пакет документів: паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення водія українського або міжнародного зразка.
  • Оренда авто – вигідніше, ніж послуги таксі, якщо необхідно активно здійснювати поїздки містом або за його межами. Чим довше термін прокату «Фольксвагена», тим нижче ціни в перерахунку на день використання автомобіля.
  • На сайті NarsCars можна забронювати машину на конкретну дату та час, вибрати автомобіль, який підходить за розмірами, пасажиромісткістю, вартістю прокату та іншими параметрами.

Послуги компанії доступні у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові і так далі. Наявність точок прокату в усіх регіонах України дозволяє взяти автомобіль напрокат в одному місті, а здати його в іншому. Наприклад, якщо потрібна оренда авто у Києві для подорожі або робочої поїздки, ви можете замовити машину в столиці, а потім повернути її в офісі прокатної контори в пункті призначення.

Автомобілі видаються в ідеальному технічному стані та з повними баками. Кожен клієнт компанії стає учасником програми NarsCars Assistance, яка працює цілодобово без вихідних на всій території країни.

Коли б вам не знадобився прокат Volkswagen, ви можете замовити автомобіль на сайті або по телефону – ми завжди на зв'язку!