Зв'язатися з нами
  •  
RU
UA
USD

+38 067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Лізинг авто в Одесі

Багато одеситів вважають покупку авто нераціональним рішенням. До того ж далеко не кожен може викласти в автосалоні всю суму за машину. У такій ситуації багато хто замислюється про кредит, проте останнім часом банки видають позики на придбання транспортних засобів неохоче і під великі відсотки. Але вихід є – це автолізинг. Оренда б/у авто з подальшим викупом в Одесі є затребуваною послугою, яка доступна кожному. Ви отримуєте машину в користування і оплачуєте тільки її експлуатацію. Після закінчення терміну дії договору техніку можна придбати.

Компанія NarsCars пропонує в довгострокову оренду вантажний, легковий автотранспорт і спецтехніку. Всі моделі знаходяться в робочому стані, оформлені офіційно. Ознайомитися з їх детальним описом можна в каталозі, який ви знайдете на сайті.

Різновиди і переваги лізингу в NarsCars

Ми пропонуємо клієнтам два види лізингу авто в Одесі: стандартний, з продажем машини клієнтові, і оперативний. Останній не передбачає викупу авто після закінчення терміну оренди. Обидва варіанти є економічними і дуже зручними. Індивідуальні та корпоративні клієнти цінують довгострокову оренду за:

  • Мінімізацію клопоту. Орендар не турбується про постановку транспортного засобу на облік, його страхування, ремонт та технічний огляд. Всі ці маніпуляції здійснює наша компанія, оскільки витрати на них вже включені у вартість послуги.
  • Невеликі ризики. У разі форс-мажорних обставин або аварії клієнт компенсує тільки суму заздалегідь затвердженої франшизи, а не повну вартість ремонтних робіт.
  • Доступність. Рішення про видачу машини в лізинг в Одесі приймається швидко, без складних бюрократичних процедур і стоси документів.
  • Гнучкість. При необхідності оренду можна «поставити на паузу», що дозволяє отримати додаткову економію коштів.

Можливість купити авто в лізинг в Одесі особливо вигідна для підприємств. Компаніям не потрібно самотужки формувати автопарк, утримувати штат обслуговуючого персоналу, витрачати кошти на підтримання машин у робочому стані.

Сервіс NarsCars

Наші фахівці готові допомогти вам підібрати автомобіль для конкретних потреб і скласти максимально вигідний договір оренди на термін від декількох місяців до декількох років. Автолізинг в Одесі & ndash; це відносно швидкий і максимально простий спосіб стати власником сучасної техніки. Всі умови прописані в договорі заздалегідь.

Для оформлення договору потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний код і водійські права. На момент підписання паперів орендарю повинно бути не менше 21 року, досвід керування автомобілем & ndash; від 2 років.

Крім автомобіля 2015 – 2018 років випуску, клієнт отримує:

  • страховку КАСКО, ОСАГО;
  • ТО і повноцінний ремонт при необхідності;
  • машину на підміну;
  • додаткові девайси: кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон(на вимогу);
  • інформаційну підтримку 24/7.

Купуйте авто в лізинг в Одесі в NarsCars. Заявки приймаються в режимі онлайн. Заповніть невелику форму, і менеджер вам передзвонить через кілька хвилин.

Контактні телефони вказані у верхній частині сторінки. Звертайтеся!