Йде обробка вашого запиту

stop the war in Ukraine stop the war in Ukraine
bg

Лізинг авто в Одесі

Ми там, де завжди потрібні

Пропозиція з 2 бер по 5 бер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Ford Fiestaабо подобний | Економ
Ford Fiesta
1-3 діб
$38 / добу
4-9 діб
$34 / добу
10-25 діб
$30 / добу
26+ діб
$25 / добу
Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$55 / добу
4-9 діб
$47 / добу
10-25 діб
$43 / добу
26+ діб
$37 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$68 / добу
4-9 діб
$60 / добу
10-25 діб
$55 / добу
26+ діб
$49 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
FAQ

Лізинг авто має свої плюси та мінуси. Серед плюсів можна відзначити зменшення витрат на придбання автомобіля та можливість оновлювати його через певний період без необхідності продавати старий автомобіль. Також, лізинг є податковим вирахуванням для бізнесу. Однак, мінуси включають потенційні додаткові витрати на страхування та обслуговування, обмеження на використання автомобіля та обмежену гнучкість у виборі моделі та конфігурації. Крім того, після закінчення лізингу автомобіль не належить вам. Всі ці фактори необхідно враховувати при ухваленні рішення про лізинг автомобіля.

Вибір між орендою або лізингом авто залежить від ваших потреб. Якщо ви хочете отримати доступ до автомобіля на короткий період часу (зазвичай від декількох днів до декількох місяців), то оренда може бути найкращим вибором.

Кредит є формою фінансування, за якої позичальник отримує гроші для купівлі машини та повертає їх відповідно до узгодженого графіка платежів. Лізинг є альтернативною формою фінансування, коли позичальник орендує машину на певний період, зазвичай від 2 до 5 років. Після закінчення терміну лізингу позичальник може повернути машину або викупити її за обумовленою ціною, що може бути вигіднішим, ніж купівля машини в кредит.

Автомобіль у лізинг може бути невигідним через те, що це додаткове джерело фінансових витрат. У сумі з іншими витратами, такими як страховка, обслуговування, штрафи, податки, відсотки тощо, лізинг може вийти значно дорожче, ніж якби ви орендували авто

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Багато одеситів вважають покупку авто нераціональним рішенням. До того ж далеко не кожен може викласти в автосалоні всю суму за машину. У такій ситуації багато хто замислюється про кредит, проте останнім часом банки видають позики на придбання транспортних засобів неохоче і під великі відсотки. Але вихід є – це автолізинг. Оренда б/у авто з подальшим викупом в Одесі є затребуваною послугою, яка доступна кожному. Ви отримуєте машину в користування і оплачуєте тільки її експлуатацію. Після закінчення терміну дії договору техніку можна придбати.

Компанія NarsCars пропонує в довгострокову оренду вантажний, легковий автотранспорт і спецтехніку. Всі моделі знаходяться в робочому стані, оформлені офіційно. Ознайомитися з їх детальним описом можна в каталозі, який ви знайдете на сайті.

Різновиди і переваги лізингу в NarsCars

Ми пропонуємо клієнтам два види лізингу авто в Одесі: стандартний, з продажем машини клієнтові, і оперативний. Останній не передбачає викупу авто після закінчення терміну оренди. Обидва варіанти є економічними і дуже зручними. Індивідуальні та корпоративні клієнти цінують довгострокову оренду за:

  • Мінімізацію клопоту. Орендар не турбується про постановку транспортного засобу на облік, його страхування, ремонт та технічний огляд. Всі ці маніпуляції здійснює наша компанія, оскільки витрати на них вже включені у вартість послуги.
  • Невеликі ризики. У разі форс-мажорних обставин або аварії клієнт компенсує тільки суму заздалегідь затвердженої франшизи, а не повну вартість ремонтних робіт.
  • Доступність. Рішення про видачу машини в лізинг в Одесі приймається швидко, без складних бюрократичних процедур і стоси документів.
  • Гнучкість. При необхідності оренду можна «поставити на паузу», що дозволяє отримати додаткову економію коштів.

Можливість купити авто в лізинг в Одесі особливо вигідна для підприємств. Компаніям не потрібно самотужки формувати автопарк, утримувати штат обслуговуючого персоналу, витрачати кошти на підтримання машин у робочому стані.

Сервіс NarsCars

Наші фахівці готові допомогти вам підібрати автомобіль для конкретних потреб і скласти максимально вигідний договір оренди на термін від декількох місяців до декількох років. Автолізинг в Одесі & ndash; це відносно швидкий і максимально простий спосіб стати власником сучасної техніки. Всі умови прописані в договорі заздалегідь.

Для оформлення договору потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний код і водійські права. На момент підписання паперів орендарю повинно бути не менше 21 року, досвід керування автомобілем & ndash; від 2 років.

Крім автомобіля 2015 – 2018 років випуску, клієнт отримує:

  • страховку КАСКО, ОСАГО;
  • ТО і повноцінний ремонт при необхідності;
  • машину на підміну;
  • додаткові девайси: кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон(на вимогу);
  • інформаційну підтримку 24/7.

Купуйте авто в лізинг в Одесі в NarsCars. Заявки приймаються в режимі онлайн. Заповніть невелику форму, і менеджер вам передзвонить через кілька хвилин.

Контактні телефони вказані у верхній частині сторінки. Звертайтеся!