Йде обробка вашого запиту

bg

Лізинг авто в Дніпрі

Пропозиція з 16 чер по 19 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Ford Fiestaабо подобний | Економ
Ford Fiesta
1-3 діб
$42 / добу
4-9 діб
$38 / добу
10-25 діб
$33 / добу
26+ діб
$28 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
Toyota Hiluxабо подобний | Пікап
Toyota Hilux
1-3 діб
$122 / добу
4-9 діб
$108 / добу
10-25 діб
$88 / добу
26+ діб
$81 / добу
Volkswagen Amarokабо подобний | Пікап
Volkswagen Amarok
1-3 діб
$127 / добу
4-9 діб
$122 / добу
10-25 діб
$92 / добу
26+ діб
$83 / добу
FAQ

Лізинг авто має свої плюси та мінуси. Серед плюсів можна відзначити зменшення витрат на придбання автомобіля та можливість оновлювати його через певний період без необхідності продавати старий автомобіль. Також, лізинг є податковим вирахуванням для бізнесу. Однак, мінуси включають потенційні додаткові витрати на страхування та обслуговування, обмеження на використання автомобіля та обмежену гнучкість у виборі моделі та конфігурації. Крім того, після закінчення лізингу автомобіль не належить вам. Всі ці фактори необхідно враховувати при ухваленні рішення про лізинг автомобіля.

Вибір між орендою або лізингом авто залежить від ваших потреб. Якщо ви хочете отримати доступ до автомобіля на короткий період часу (зазвичай від декількох днів до декількох місяців), то оренда може бути найкращим вибором.

Кредит є формою фінансування, за якої позичальник отримує гроші для купівлі машини та повертає їх відповідно до узгодженого графіка платежів. Лізинг є альтернативною формою фінансування, коли позичальник орендує машину на певний період, зазвичай від 2 до 5 років. Після закінчення терміну лізингу позичальник може повернути машину або викупити її за обумовленою ціною, що може бути вигіднішим, ніж купівля машини в кредит.

Автомобіль у лізинг може бути невигідним через те, що це додаткове джерело фінансових витрат. У сумі з іншими витратами, такими як страховка, обслуговування, штрафи, податки, відсотки тощо, лізинг може вийти значно дорожче, ніж якби ви орендували авто

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Багато українців мріють стати власниками сучасних моделей авто, але далеко не кожен готовий зважитися на покупку в кредит. Виною тому вкрай невигідні умови банківської позики, значні переплати і великий відсоток відмов. У таких ситуаціях на допомогу приходить автолізинг, тобто оренда техніки на тривалий період з викупом після закінчення терміну дії договору. Даний вид фінансових операцій дуже популярний в Європейському Союзі, де понад 35% машин з автосалонів продається саме за такою схемою.

Якщо вас цікавить лізинг авто в Дніпрі, компанія NarsCars рада запропонувати свої послуги. У нашому автопарку є різні моделі легкових, вантажних транспортних засобів і спецтехніки, які здаються в оренду за доступною ціною.

Плюси оренди авто з викупом

Машина в лізинг в Дніпрі – це вигідне капіталовкладення як для приватних осіб, так і для підприємств. У першому випадку ви економите на відсотках кредиту, у другому – на непрофільних підрозділах, які повинні обслуговувати парк техніки. Крім того, вам не потрібно оплачувати повну вартість машини відразу, ви покриваєте лише її знос. Іншими перевагами довгострокової оренди є:

  • Відсутність клопоту. Орендар не турбується про проведення планових і позачергових техоглядів, ремонтних робіт, постановці ТЗ на облік або продовження страхового поліса. Всі ці послуги вже включені в рахунок і виконуються NarsCars.
  • Зниження ризиків. У разі аварії або форс-мажорних обставин орендар сплачує не повну суму ремонту, а тільки заздалегідь обумовлену франшизу. Решту витрат покриває страхова компанія.
  • Можливість паузи оренди. Корпоративні клієнти, які взяли авто в лізинг в Дніпрі, можуть призупинити використання машини без виплати неустойки.
  • Швидкість оформлення. Рішення приймаються максимально оперативно, без тривалих перевірок.

Оренда авто з подальшим викупом стрімко набирає популярність в Дніпрі. Тарифи лізингових програм демократичні та гнучкі, вони залежать від кількості техніки, її марки, моделі, комплектації, терміну дії договору.

Автолізинг в Дніпрі в NarsCars

Наша компанія пропонує стандартний лізинг і оперативний, який не передбачає купівлі орендованого авто. Підібрати оптимальний варіант співпраці з NarsCars допоможуть компетентні менеджери, які готові відповісти на будь-які питання, що цікавлять.

Ознайомтеся з асортиментом транспортних засобів в каталозі, а після заповніть невелику електронну форму, щоб відправити заявку. Для підписання документів необхідно під'їхати в офіс за адресою вул. Маршала Малиновського, 2 Клієнтові потрібно мати при собі паспорт(внутрішній або закордонний), ідентифікаційний код і водійські права. На момент складання договору орендар повинен бути не молодше 21 року і управляти автотранспортом не менше 24 місяців.

Сервіс від NarsCars – це:

  • можливість купити сучасне авто в лізинг в Дніпрі;
  • організація і проведення технічних оглядів, ремонту;
  • повноцінне страхування машини КАСКО, ОСАГО;
  • техніка на підміну;
  • додаткове обладнання на вимогу клієнта(кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
  • консультації в будь-який час доби.

Залиште свої конактні дані у верхньому лівому кутку сторінки або зв'яжіться з нами – і ми надамо вам всю необхідну інформацію!