Йде обробка вашого запиту

bg

Лізинг авто у Львові

Пропозиція з 16 чер по 19 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
до 15.06.2024
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 $60 / добу
4-9 діб
$66 $60 / добу
10-25 діб
$61 $60 / добу
26+ діб
$54 $54 / добу
Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Ford Fiestaабо подобний | Економ
Ford Fiesta
1-3 діб
$42 / добу
4-9 діб
$38 / добу
10-25 діб
$33 / добу
26+ діб
$28 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
Volkswagen Amarokабо подобний | Пікап
Volkswagen Amarok
1-3 діб
$127 / добу
4-9 діб
$122 / добу
10-25 діб
$92 / добу
26+ діб
$83 / добу
Toyota Hiluxабо подобний | Пікап
Toyota Hilux
1-3 діб
$122 / добу
4-9 діб
$108 / добу
10-25 діб
$88 / добу
26+ діб
$81 / добу
FAQ

Лізинг авто має свої плюси та мінуси. Серед плюсів можна відзначити зменшення витрат на придбання автомобіля та можливість оновлювати його через певний період без необхідності продавати старий автомобіль. Також, лізинг є податковим вирахуванням для бізнесу. Однак, мінуси включають потенційні додаткові витрати на страхування та обслуговування, обмеження на використання автомобіля та обмежену гнучкість у виборі моделі та конфігурації. Крім того, після закінчення лізингу автомобіль не належить вам. Всі ці фактори необхідно враховувати при ухваленні рішення про лізинг автомобіля.

Вибір між орендою або лізингом авто залежить від ваших потреб. Якщо ви хочете отримати доступ до автомобіля на короткий період часу (зазвичай від декількох днів до декількох місяців), то оренда може бути найкращим вибором.

Кредит є формою фінансування, за якої позичальник отримує гроші для купівлі машини та повертає їх відповідно до узгодженого графіка платежів. Лізинг є альтернативною формою фінансування, коли позичальник орендує машину на певний період, зазвичай від 2 до 5 років. Після закінчення терміну лізингу позичальник може повернути машину або викупити її за обумовленою ціною, що може бути вигіднішим, ніж купівля машини в кредит.

Автомобіль у лізинг може бути невигідним через те, що це додаткове джерело фінансових витрат. У сумі з іншими витратами, такими як страховка, обслуговування, штрафи, податки, відсотки тощо, лізинг може вийти значно дорожче, ніж якби ви орендували авто

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Експерти стверджують, що автокредитування в Україні стає все менш вигідним. Посудіть самі, сума першого внеску і процентні ставки по кредиту з кожним роком зростають, як і кількість відмов від банків. У даній ситуації купити машину непросто. Найбільш доступним варіантом стає авто в лізинг у Львові.

Автолізинг являє собою особливий вид довгострокової оренди, після закінчення терміну дії якої клієнт може викупити транспортний засіб. Дана послуга з'явилася на українському ринку недавно, але її зручність вже встигли оцінити багато автолюбителів.

Компанія NarsCars пропонує оренду авто з викупом на найвигідніших умовах. У каталозі нашого сайту ви знайдете легкові і вантажні автомобілі для будь-яких потреб на термін від місяця до кількох років.

Переваги лізингу б/у машин

На даний момент на NarsCars існують два види довгострокової оренди: з правом викупу і без. Клієнт може вибрати найбільш прийнятний варіант, попередньо проконсультувавшись з фахівцями нашої компанії. Авто в лізинг у Львові отримують як приватні особи, так і підприємства. Для індивідуальних клієнтів це спосіб купити машину без значного навантаження на сімейний бюджет, оскільки не потрібно відразу вносити велику суму грошей. До того ж, автотранспортом можна користуватися відразу без обмежень.

Переваги автолізингу у Львові для підприємств:

  • Економія. Завдяки використанню лізингових машин компаніям не потрібно формувати власний автопарк і наймати штат фахівців з ремонту. Обслуговування техніки виконує NarsCars.
  • Зручність. Машини вже офіційно зареєстровані, застраховані КАСКО, ОСАГО. Ніяких бюрократичних клопоту.
  • Мінімальні ризики. Якщо сталася дорожньо-транспортна пригода або будь-який інший форс-мажор, клієнт виплачує тільки суму обов'язкового франшизи.
  • Простота оформлення. Лізинг авто у Львові – демократична послуга, яка не вимагає поручителів, довідки про доходи та інших паперів, які збирає банк для кредиту. Рішення про видачу техніки приймається оперативно, без тривалого очікування.

Наша компанія завжди готова піти назустріч замовнику, тому дозволяє поставити оренду на паузу в період міжсезоння. Так ви зможете отримати подвійну економію і уникнути безглуздих витрат.

Лізинг у Львові на NarsCars

Довгострокова оренда транспортних засобів – це вибір сучасних прагматичних людей, які цінують свій час. Ми розробили гнучку тарифну сітку, щоб кожен бажаючий міг купити авто в лізинг у Львові.

У каталозі представлені моделі, виставлені на продаж, які можна орендувати прямо зараз. Детальний опис авто супроводжується кольоровими фотографіями. Для оформлення контракту клієнтові потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, водійські права. У підсумку, орендар отримує:

  • справне авто не старше 2015 року випуску;
  • активний страховий поліс;
  • комплектацію на вимогу(кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон);
  • машину на підміну в разі несправності основної;
  • ТО і ремонт орендованого автомобіля;
  • консультації в будь-який час доби.

Відповімо на будь-які питання про оренду авто з подальшим викупом у Львові по телефону. Звертайтеся!