Зв'язатися з нами
 •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Лізинг авто в Києві

Автолізинг – це окремий тип тривалої фінансової оренди транспортного засобу з правом викупу після закінчення терміну дії договору. Дана послуга користується популярністю серед жителів столиці, оскільки вигідна як фізичним, так і юридичним особам. Компанія NarsCars пропонує машини в лізинг в Києві на найвигідніших умовах. Працюємо на ринку більше 6 років і знаємо всі юридичні тонкощі питання. Крім стандартної довгострокової оренди з можливістю викупу, доступний варіант оперативного(опціонного) лізингу, після закінчення якого клієнт повертає техніку в автопарк компанії.

Оформлення документації проходить в стислі терміни, вартість лізингової оренди значно нижче базових ставок і залежить від терміну дії договору, сезонної навантаженності, типу і моделі авто.

Переваги лізингу авто

Лізинг б/у авто в Києві з правом викупу – відносно нова послуга, яка тільки набирає популярність. А ось в Європі вже встигли оцінити її по достоїнству: близько 40% машин в ЄС приватні особи набувають за лізинговим договором. Це й не дивно, адже оплата стягується тільки за знос машини, а не всю техніку цілком. При цьому немає ніяких комісій, прихованих відсотків та пені. Вигідна така угода підприємствам і компаніям різних сфер діяльності, які не поспішають купити «залізних коней» для власного автопарку. Основні переваги:​​

 • Економія коштів. Використання авто в лізинг дозволяє інвестувати кошти в розвиток бізнесу, оскільки немає необхідності утримувати непрофільні підрозділи. Крім того, транспортом можна користуватися тільки тоді, коли є необхідність, відмовившись від оренди в міжсезоння.
 • Мінімум клопоту. За технічний огляд і ремонтні роботи відповідають фахівці NarsCars. Постановка машини на облік і її страховка також здійснюються силами нашої компанії.
 • Незначні ризики. У разі пошкодження машини клієнт оплачує лише обов'язкову франшизу, сума якої заздалегідь прописується в договорі.
 • Оперативність. Орендар отримує необхідну техніку в лізинг в Києві в найкоротші терміни, оскільки всі автомобілі вже офіційно оформлені, стоять на обліку, застраховані.
 • Офіційне оподаткування.

Термін оренди транспортного засобу визначається індивідуально і може варіюватися від декількох місяців до декількох років, що фактично є періодом продажу автотехніки клієнту. Якщо договір укладений без права викупу, то після закінчення його дії машину слід повернути в пункт прокату NarsCars.

Автолізинг на NarsCars

Взяти б/у авто в лізинг в Києві тепер простіше простого. Наша компанія пропонує в оренду легкові та вантажні авто, а також спецтехніку за доступною ціною. Для оформлення пакету документів клієнт повинен мати при собі паспорт (внутрішній або закордонний), ідентифікаційний код, водійські права. Стаж водіння – не менше 2-х років, вік – від 21 року.

Авто в лізинг на території Києва – це комплекс послуг, який включає:

 • техніку не старше 2015 року випуску;
 • страхові поліси КАСКО, ОСАГО;
 • планові технічні огляди;
 • підмінний автомобіль на випадок ремонту основного;
 • всебічну сервісну підтримку.

Крім транспорту, в оренду можна взяти додаткові девайси і опції: кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон. Каталог всієї техніки, яка є в наявності, представлений на сайті. Попередні заявки на оренду приймаються в режимі онлайн.

Оренда авто з подальшим викупом в Києві – це вигідна інвестиція коштів, яка не б'є по щомісячному бюджету. За більш детальними консультаціями звертайтеся до менеджерів NarsCars за контактними номерами телефонів. Ми на зв'язку!