Йде обробка вашого запиту

Пропозиція з 16 чер по 19 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Ford Fiestaабо подобний | Економ
Ford Fiesta
1-3 діб
$42 / добу
4-9 діб
$38 / добу
10-25 діб
$33 / добу
26+ діб
$28 / добу
Audi Q7або подобний | Преміум
Audi Q7
1-3 діб
$230 / добу
4-9 діб
$210 / добу
10-25 діб
$190 / добу
26+ діб
$170 / добу
Toyota Hiluxабо подобний | Пікап
Toyota Hilux
1-3 діб
$122 / добу
4-9 діб
$108 / добу
10-25 діб
$88 / добу
26+ діб
$81 / добу
Volkswagen Amarokабо подобний | Пікап
Volkswagen Amarok
1-3 діб
$127 / добу
4-9 діб
$122 / добу
10-25 діб
$92 / добу
26+ діб
$83 / добу
FAQ

Лізинг авто має свої плюси та мінуси. Серед плюсів можна відзначити зменшення витрат на придбання автомобіля та можливість оновлювати його через певний період без необхідності продавати старий автомобіль. Також, лізинг є податковим вирахуванням для бізнесу. Однак, мінуси включають потенційні додаткові витрати на страхування та обслуговування, обмеження на використання автомобіля та обмежену гнучкість у виборі моделі та конфігурації. Крім того, після закінчення лізингу автомобіль не належить вам. Всі ці фактори необхідно враховувати при ухваленні рішення про лізинг автомобіля.

Вибір між орендою або лізингом авто залежить від ваших потреб. Якщо ви хочете отримати доступ до автомобіля на короткий період часу (зазвичай від декількох днів до декількох місяців), то оренда може бути найкращим вибором.

Кредит є формою фінансування, за якої позичальник отримує гроші для купівлі машини та повертає їх відповідно до узгодженого графіка платежів. Лізинг є альтернативною формою фінансування, коли позичальник орендує машину на певний період, зазвичай від 2 до 5 років. Після закінчення терміну лізингу позичальник може повернути машину або викупити її за обумовленою ціною, що може бути вигіднішим, ніж купівля машини в кредит.

Автомобіль у лізинг може бути невигідним через те, що це додаткове джерело фінансових витрат. У сумі з іншими витратами, такими як страховка, обслуговування, штрафи, податки, відсотки тощо, лізинг може вийти значно дорожче, ніж якби ви орендували авто

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Автолізинг – це окремий тип тривалої фінансової оренди транспортного засобу з правом викупу після закінчення терміну дії договору. Дана послуга користується популярністю серед жителів столиці, оскільки вигідна як фізичним, так і юридичним особам. Компанія NarsCars пропонує машини в лізинг в Києві на найвигідніших умовах. Працюємо на ринку більше 6 років і знаємо всі юридичні тонкощі питання. Крім стандартної довгострокової оренди з можливістю викупу, доступний варіант оперативного(опціонного) лізингу, після закінчення якого клієнт повертає техніку в автопарк компанії.

Оформлення документації проходить в стислі терміни, вартість лізингової оренди значно нижче базових ставок і залежить від терміну дії договору, сезонної навантаженності, типу і моделі авто.

Переваги лізингу авто

Лізинг б/у авто в Києві з правом викупу – відносно нова послуга, яка тільки набирає популярність. А ось в Європі вже встигли оцінити її по достоїнству: близько 40% машин в ЄС приватні особи набувають за лізинговим договором. Це й не дивно, адже оплата стягується тільки за знос машини, а не всю техніку цілком. При цьому немає ніяких комісій, прихованих відсотків та пені. Вигідна така угода підприємствам і компаніям різних сфер діяльності, які не поспішають купити «залізних коней» для власного автопарку. Основні переваги:​​

  • Економія коштів. Використання авто в лізинг дозволяє інвестувати кошти в розвиток бізнесу, оскільки немає необхідності утримувати непрофільні підрозділи. Крім того, транспортом можна користуватися тільки тоді, коли є необхідність, відмовившись від оренди в міжсезоння.
  • Мінімум клопоту. За технічний огляд і ремонтні роботи відповідають фахівці NarsCars. Постановка машини на облік і її страховка також здійснюються силами нашої компанії.
  • Незначні ризики. У разі пошкодження машини клієнт оплачує лише обов'язкову франшизу, сума якої заздалегідь прописується в договорі.
  • Оперативність. Орендар отримує необхідну техніку в лізинг в Києві в найкоротші терміни, оскільки всі автомобілі вже офіційно оформлені, стоять на обліку, застраховані.
  • Офіційне оподаткування.

Термін оренди транспортного засобу визначається індивідуально і може варіюватися від декількох місяців до декількох років, що фактично є періодом продажу автотехніки клієнту. Якщо договір укладений без права викупу, то після закінчення його дії машину слід повернути в пункт прокату NarsCars.

Автолізинг на NarsCars

Взяти б/у авто в лізинг в Києві тепер простіше простого. Наша компанія пропонує в оренду легкові та вантажні авто, а також спецтехніку за доступною ціною. Для оформлення пакету документів клієнт повинен мати при собі паспорт (внутрішній або закордонний), ідентифікаційний код, водійські права. Стаж водіння – не менше 2-х років, вік – від 21 року.

Авто в лізинг на території Києва – це комплекс послуг, який включає:

  • техніку не старше 2015 року випуску;
  • страхові поліси КАСКО, ОСАГО;
  • планові технічні огляди;
  • підмінний автомобіль на випадок ремонту основного;
  • всебічну сервісну підтримку.

Крім транспорту, в оренду можна взяти додаткові девайси і опції: кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон. Каталог всієї техніки, яка є в наявності, представлений на сайті. Попередні заявки на оренду приймаються в режимі онлайн.

Оренда авто з подальшим викупом в Києві – це вигідна інвестиція коштів, яка не б'є по щомісячному бюджету. За більш детальними консультаціями звертайтеся до менеджерів NarsCars за контактними номерами телефонів. Ми на зв'язку!