Зв'язатися з нами
 •  
RU
UA
USD

+38 067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Лізинг авто в Харкові

Якщо ви хочете максимально вигідно купити б/у транспортний засіб, варто уважніше ознайомитися з умовами автолізингу в Харкові. Це особливий тип довгострокової оренди, який передбачає викуп техніки після закінчення терміну дії договору. Такий варіант значно вигідніше звичних кредитів, оскільки не містить комісій банку, грабіжницьких відсотків за користування послугою та прихованих платежів. Лізинг авто тільки починає набирати популярність в Харкові, однак завдяки компанії NarsCars ви вже сьогодні можете скористатися всіма його перевагами.

Великий каталог техніки, розміщений на нашому сайті, містить детальну інформацію про легкових і вантажних авто, які можна орендувати в будь-який момент. Заявки приймаються в режимі реального часу.

Особливості та вигоди лізингу машини

Європейці вже давно оцінили зручність і економічність лізингових програм, які забезпечують продаж близько 40% всіх транспортних засобів на території ЄС. Оренда техніки з можливістю викупу – це найбільш простий і доступний спосіб стати власником сучасного автомобіля. Але не тільки фізичні особи користуються цією послугою. Багато компаній і підприємств воліють формувати власний автопарк поступово, використовуючи орендований транспорт. Основними достоїнствами оформлення машини в лізинг в Харкові є:

 • Істотна економія коштів. Не потрібно відразу виплачувати велику суму грошей і оформляти страховий поліс – це бере на себе NarsCars. Регулярні технічні огляди та ремонт в разі поломки також виконує наша компанія.
 • Відсутність бюрократичних зволікань. Клієнт не турбується про постановку транспортного засобу на облік і інших «паперових» питаннях, оскільки отримує в користування машину, вже оформлену згідно із законодавством України.
 • Мінімізація ризиків. У договір включена сума обов'язкової франшизи, яка виплачується клієнтом, якщо сталося пошкодження автомобіля. Повну вартість ремонту вносити не потрібно.
 • Простота оформлення. Рішення по оренді авто з подальшим викупом в Харкові приймаються значно швидше кредитних. Папери оформляються в лічені години, машиною можна користуватися відразу.

Ціна на послуги NarsCars цілком доступні, ставки на термін прокату від 30 днів набагато нижче стандартних. Крім покупки авто в лізинг в Харкові, наша компанія пропонує довгострокову оренду без подальшого придбання автотехніки.

Переваги співпраці з NarsCars

Компанія працює на українському авторинку з 2012 року. Наші фахівці знають всі юридичні тонкощі оформлення оренди на транспортні засоби, оперативно вирішують будь-які організаційні питання.

У каталозі на сайті ви знайдете машини, які доступні в лізинг в Харкові. Всі моделі супроводжуються детальним описом і декількома фотографіями, в окремій таблиці вказані ціни. Оформивши лізинг у нас, ви отримуєте:

 • справний автотранспорт, повністю готовий до експлуатації;
 • актуальні страховки КАСКО, ОСАГО;
 • планові ТО і ремонт несправностей;
 • автомобіль на заміну, якщо основний тимчасово в неробочому стані;
 • додаткову комплектацію: кондиціонер, засоби навігації, акустичні системи, парктронік, шкіряний салон(за згодою);
 • цілодобову інформаційну підтримку.

Підписання договору відбувається в офісі. При собі клієнту необхідно мати паспорт, оригінал ідентифікаційного коду і водійське посвідчення. Зверніть увагу, що орендар повинен бути не молодше 21 року і управляти автотранспортом не менше 2-х років.

Щоб отримати докладніші відомості про те, як купити авто в лізинг в Харкові, зв'яжіться з нашим менеджером. Контактні телефони вказані у верхній частині сторінки. Чекаємо дзвінка!