Зв'язатися з нами
 •  
RU
UA
USD

+38 067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Оренда авто для корпоративних клієнтів в Одесі

Автомобілі настільки щільно увійшли в наше життя, що без них вже неможливо уявити жодне підприємство. На корпоративних машинах перевозяться товари, переміщуються співробітники приватних компаній і державних підприємств. Автопарк – це вимога часу, а не розкішна надмірність. Однак практика показує, що не всі організації можуть дозволити собі одноразову покупку декількох транспортних засобів та утримання обслуговуючого їх відділу. Це значна стаття витрат, яка в нинішніх українських реаліях може виявитися непідйомною.

Що ж робити в цій ситуації? Вихід є! На сайті NarsCars для корпоративних клієнтів з Одеси передбачена оренда авто. Подібний сервіс користується популярністю в країнах Європи, бо дає змогу оптимізувати видаткову частину бюджету організації і без великих капіталовкладень сформувати автопарк.

На сайті розміщено великий каталог з усією технікою, яка є в наявності. Вашій увазі представлені моделі, не старше 2015 року, від кращих світових концернів. Термін прокату може бути будь-яким: від декількох днів до декількох років. При довгостроковій оренді(від 12 місяців) можлива закупівля автомобіля «під клієнта» з бажаними параметрами(марка, колір, комплектація).

Особливості оформлення прокату автотранспорту для юросіб

Всі орендовані автомобілі пройшли офіційну реєстрацію на території України, знаходяться в справному стані і захищені страховим полісом КАСКО. Орендар отримує в користування готовий до експлуатації автомобіль.

Організація технічних оглядів і планової діагностики, проведення ремонтних робіт, продовження страховки – все це турботи NarsCars. Вартість даних маніпуляцій вже включена в ціну оренди машини, і замовник не повинен про них турбуватися. Тариф на прокат транспортного засобу для корпоративних клієнтів формується з урахуванням таких факторів:

 • кількість орендованих авто;
 • модель і марка техніки;
 • базова і додаткова комплектація;
 • термін дії договору.

NarsCars пропонує гнучкі умови контракту: клієнт може поставити оренду на паузу. Якщо його бізнес є сезонним, і в певні періоди автотехніка простоює. Пропишіть конкретні дати в договорі і не переплачуйте за той час, коли не використовуєте машини.

Щоб мінімізувати ризики юридичних осіб, кожна угода укладається з франшизою. Це обов'язкова сума, яку клієнт виплачує в разі пошкодження авто. Вона набагато менше вартості навіть незначного ремонту і становить не більше 2%.

Комплекс послуг для корпоративних клієнтів від NarsCars

Ми пропонуємо оренду авто для юридичних осіб в Одесі на максимально вигідних умовах. При довгостроковому прокаті ставки значно знижуються, що дає додаткову економію. Наші клієнти отримують:

 • сучасні автомобілі 2015 – 2018 рр. випуску;
 • діючі страхові поліси;
 • бажану комплектацію техніки;
 • машину на підміну;
 • проведення техоглядів і ремонту;
 • інформаційну підтримку в режимі 24/7.

Для укладення договору необхідно надати список документів, що підтверджують статус юридичної особи, при собі посвідчення особи, ідентифікаційний код і водійські права людини, який буде управляти орендованим авто.

Під час прокату орендар повинен своєчасно вносити щомісячні платежі і забезпечити доступ фахівця нашої компанії до машини для проведення огляду.

Виникли питання? Набирайте контактний номер телефону & ndash; і менеджер зв'яжеться з вами!