Йде обробка вашого запиту

bg

Оренда авто для корпоративних клієнтів в Одесі

Пропозиція з 16 лип по 19 лип
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Ford Fiestaабо подобний | Економ
Ford Fiesta
1-3 діб
$42 / добу
4-9 діб
$38 / добу
10-25 діб
$33 / добу
26+ діб
$28 / добу
Citroen C-Elyseeабо подобний | Економ
Citroen C-Elysee
1-3 діб
$39 / добу
4-9 діб
$36 / добу
10-25 діб
$32 / добу
26+ діб
$29 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Kia Rio X-Lineабо подобний | Середнiй
Kia Rio X-Line
1-3 діб
$46 / добу
4-9 діб
$41 / добу
10-25 діб
$38 / добу
26+ діб
$31 / добу
Peugeot Rifterабо подобний | Позашляховик
Peugeot Rifter
1-3 діб
$83 / добу
4-9 діб
$72 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Fiat Scudoабо подобний | Мінівен
Fiat Scudo
1-3 діб
$188 / добу
4-9 діб
$160 / добу
10-25 діб
$138 / добу
26+ діб
$111 / добу
Peugeot Landtrekабо подобний | Пікап
Peugeot Landtrek
1-3 діб
$132 / добу
4-9 діб
$111 / добу
10-25 діб
$100 / добу
26+ діб
$83 / добу
FAQ

Оренда корпоративних автомобілів має кілька переваг. По-перше, це ефективний спосіб управління бізнес-бюджетом, оскільки ви знаєте точні витрати на автомобіль без необхідності його придбання. По-друге, оренда дозволяє вибрати оптимальний автомобіль для потреб вашої компанії. По-третє, оренда може включати додаткові послуги, такі як обслуговування, заміна машин, страхування і навіть паливо. Крім того, оренда автомобілів може допомогти зменшити необхідність у цілій парку автомобілів, що зменшує витрати на паркування та обслуговування.

Для корпоративної оренди машини зазвичай необхідні такі документи: копія свідоцтва про реєстрацію компанії, копія статуту компанії.

Оренда авто корпоративним клієнтам має більше плюсів через спеціальні умови, що надаються компаніям. Корпоративні клієнти можуть отримати знижки на оренду, безкоштовні додаткові послуги та гнучкіші умови оренди. Крім того, корпоративним клієнтам надається спеціальний менеджер, який допомагає їм у максимальній оптимізації витрат на оренду, що суттєво економить бюджет підприємства.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Автомобілі настільки щільно увійшли в наше життя, що без них вже неможливо уявити жодне підприємство. На корпоративних машинах перевозяться товари, переміщуються співробітники приватних компаній і державних підприємств. Автопарк – це вимога часу, а не розкішна надмірність. Однак практика показує, що не всі організації можуть дозволити собі одноразову покупку декількох транспортних засобів та утримання обслуговуючого їх відділу. Це значна стаття витрат, яка в нинішніх українських реаліях може виявитися непідйомною.

Що ж робити в цій ситуації? Вихід є! На сайті NarsCars для корпоративних клієнтів з Одеси передбачена оренда авто. Подібний сервіс користується популярністю в країнах Європи, бо дає змогу оптимізувати видаткову частину бюджету організації і без великих капіталовкладень сформувати автопарк.

На сайті розміщено великий каталог з усією технікою, яка є в наявності. Вашій увазі представлені моделі, не старше 2015 року, від кращих світових концернів. Термін прокату може бути будь-яким: від декількох днів до декількох років. При довгостроковій оренді(від 12 місяців) можлива закупівля автомобіля «під клієнта» з бажаними параметрами(марка, колір, комплектація).

Особливості оформлення прокату автотранспорту для юросіб

Всі орендовані автомобілі пройшли офіційну реєстрацію на території України, знаходяться в справному стані і захищені страховим полісом КАСКО. Орендар отримує в користування готовий до експлуатації автомобіль.

Організація технічних оглядів і планової діагностики, проведення ремонтних робіт, продовження страховки – все це турботи NarsCars. Вартість даних маніпуляцій вже включена в ціну оренди машини, і замовник не повинен про них турбуватися. Тариф на прокат транспортного засобу для корпоративних клієнтів формується з урахуванням таких факторів:

  • кількість орендованих авто;
  • модель і марка техніки;
  • базова і додаткова комплектація;
  • термін дії договору.

NarsCars пропонує гнучкі умови контракту: клієнт може поставити оренду на паузу. Якщо його бізнес є сезонним, і в певні періоди автотехніка простоює. Пропишіть конкретні дати в договорі і не переплачуйте за той час, коли не використовуєте машини.

Щоб мінімізувати ризики юридичних осіб, кожна угода укладається з франшизою. Це обов'язкова сума, яку клієнт виплачує в разі пошкодження авто. Вона набагато менше вартості навіть незначного ремонту і становить не більше 2%.

Комплекс послуг для корпоративних клієнтів від NarsCars

Ми пропонуємо оренду авто для юридичних осіб в Одесі на максимально вигідних умовах. При довгостроковому прокаті ставки значно знижуються, що дає додаткову економію. Наші клієнти отримують:

  • сучасні автомобілі 2015 – 2018 рр. випуску;
  • діючі страхові поліси;
  • бажану комплектацію техніки;
  • машину на підміну;
  • проведення техоглядів і ремонту;
  • інформаційну підтримку в режимі 24/7.

Для укладення договору необхідно надати список документів, що підтверджують статус юридичної особи, при собі посвідчення особи, ідентифікаційний код і водійські права людини, який буде управляти орендованим авто.

Під час прокату орендар повинен своєчасно вносити щомісячні платежі і забезпечити доступ фахівця нашої компанії до машини для проведення огляду.

Виникли питання? Набирайте контактний номер телефону & ndash; і менеджер зв'яжеться з вами!

Оренда авто для корпоративних клієнтів у вашому місті