Зв'язатися з нами
 •  
RU
UA
USD

067 120 7318

Передзвоніть мені!
Ваш телефон

Оренда авто для корпоративних клієнтів в Харкові

Незалежно від сфери діяльності, в якій працює підприємство, йому не обійтися без автопарку, нехай навіть зовсім невеликого. На машинах переміщаються співробітники, транспортуються вантажі, тому техніка повинна бути функціональною і зручною. Однак далеко не кожна організація може виділити кошти на закупівлю транспортних засобів, створення нового підрозділу, наймання на роботу фахівців з обслуговування. Все це – значні капіталовкладення, які потрібно зробити за невеликий проміжок часу.

Якщо вашому бізнесу терміново потрібні сучасні надійні авто, скористайтеся послугою оренди для корпоративних клієнтів в Харкові. Компанія NarsCars спеціалізується на прокаті легкових і вантажних машин на будь-який період часу. Ми прагнемо зробити співпрацю взаємовигідною, тому пропонуємо гнучку систему тарифів і моделі техніки від кращих світових виробників.

У каталозі на сайті ви знайдете список машин, які є в наявності, і зможете ознайомитися з їх характеристиками. Заявку на прокат можна оформити прямо зараз, заповнивши невелику анкету.

Особливості та вигоди оренди машин для юросіб

Економічна ситуація в країні продовжує залишатися нестабільною, тому комерційні підприємства і бюджетні організації прагнуть скоротити витрати. Але відмовлятися від зручності ведення бізнесу і комфорту клієнтів не варто. Завдяки використанню прокатних машин юридичні особи зможуть сформувати повноцінний автопарк, не забираючи кошти з більш перспективних напрямків.

Окремо варто відзначити, що договір оренди NarsCars продуманий до дрібниць і передбачає можливість припинення прокату на період міжсезоння. Так ви не будете переплачувати за час, коли не користуєтеся автомобілем.

Оренда машин для корпоративних клієнтів в Харкові – це сервіс європейського рівня за доступною ціною. Остаточна вартість прокату залежить від:

 • кількості одиниць орендованого автотранспорту;
 • марки і моделі;
 • комплектації;
 • терміну дії контракту.

Витрати на оренду записуються в видаткову частину діяльності компанії і офіційно оподатковуються. Прокатні транспортні засоби офіційно зареєстровані на території України, застраховані по системі КАСКО і повністю готові до експлуатації.

Технічні огляди та планові ремонтні роботи бере на себе профільний відділ NarsCars. У разі ДТП або пошкодження машини при будь-яких інших форс-мажорних обставин юридична особа компенсує тільки суму обов'язкового франшизи(0,5 – 2%), яка заздалегідь обмовляється при оформленні угоди.

Пропозиції по оренді для корпоративних клієнтів від NarsCars

Ми працюємо на українському авторинку з 2012 року і добре орієнтуємося в юридичних тонкощах прокату і лізингу. Договір складається окремо під кожного орендаря, тому точно відповідає вимогам клієнта. Враховуємо всі побажання до техніки. Аж до кольору. При довгостроковій оренді(від 12 місяців) можемо закупити машину «під клієнта».

Оренда авто для юридичних осіб в Харкові включає:

 • машину, не старше 2015 року випуску;
 • діагностику,
 • технічні огляди;
 • ремонт;
 • автомобіль на підміну;
 • повноцінний страховий поліс;
 • клієнтську підтримку NarsCars Assistance.

При складанні контракту клієнт повинен надати пакет документів, який підтверджує статус юрособи, паспорт, ідентифікаційний код і водійські права співробітника, на якого буде оформлена оренда. Під час дії договору клієнт повинен регулярно вносити платежі і забезпечити безперешкодний доступ експертів нашої компанії до прокатного авто для проведення планових оглядів.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших експертів. Чекаємо на ваш дзвінок!