Йде обробка вашого запиту

bg

Оренда авто для корпоративних клієнтів в Києві

Пропозиція з 18 лип по 21 лип
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Citroen C-Elyseeабо подобний | Економ
Citroen C-Elysee
1-3 діб
$39 / добу
4-9 діб
$36 / добу
10-25 діб
$32 / добу
26+ діб
$29 / добу
Kia Rio X-Lineабо подобний | Середнiй
Kia Rio X-Line
1-3 діб
$46 / добу
4-9 діб
$41 / добу
10-25 діб
$38 / добу
26+ діб
$31 / добу
Skoda Kodiaqабо подобний | Позашляховик
Skoda Kodiaq
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$74 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$57 / добу
Peugeot Rifterабо подобний | Позашляховик
Peugeot Rifter
1-3 діб
$83 / добу
4-9 діб
$72 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Fiat Scudoабо подобний | Мінівен
Fiat Scudo
1-3 діб
$188 / добу
4-9 діб
$160 / добу
10-25 діб
$138 / добу
26+ діб
$111 / добу
Peugeot Landtrekабо подобний | Пікап
Peugeot Landtrek
1-3 діб
$132 / добу
4-9 діб
$111 / добу
10-25 діб
$100 / добу
26+ діб
$83 / добу
FAQ

Оренда корпоративних автомобілів має кілька переваг. По-перше, це ефективний спосіб управління бізнес-бюджетом, оскільки ви знаєте точні витрати на автомобіль без необхідності його придбання. По-друге, оренда дозволяє вибрати оптимальний автомобіль для потреб вашої компанії. По-третє, оренда може включати додаткові послуги, такі як обслуговування, заміна машин, страхування і навіть паливо. Крім того, оренда автомобілів може допомогти зменшити необхідність у цілій парку автомобілів, що зменшує витрати на паркування та обслуговування.

Для корпоративної оренди машини зазвичай необхідні такі документи: копія свідоцтва про реєстрацію компанії, копія статуту компанії.

Оренда авто корпоративним клієнтам має більше плюсів через спеціальні умови, що надаються компаніям. Корпоративні клієнти можуть отримати знижки на оренду, безкоштовні додаткові послуги та гнучкіші умови оренди. Крім того, корпоративним клієнтам надається спеціальний менеджер, який допомагає їм у максимальній оптимізації витрат на оренду, що суттєво економить бюджет підприємства.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Формування власного автопарку може виявитися дуже витратним заходом навіть для солідного підприємства. Крім безпосередньої покупки авто, необхідно сформувати цілий підрозділ фахівців, які будуть обслуговувати техніку, стежити за її станом, виконувати ремонтні роботи. Все це – нова видаткова стаття, і в нестабільних умовах сучасної України вона може виявитися непосильною.

Щоб оптимізувати часові та фінансові вкладення, компанія NarsCars розробила вигідні умови оренди авто для корпоративних клієнтів в Києві. Пропонуємо гнучкі тарифи і широкий вибір додаткових опцій. В наявності машини класів економ і преміум для будь-яких потреб. Заявки на послуги приймаються в офісі, по телефону або в електронному вигляді.

Особливості прокату автомобілів для юридичних осіб

Комерційним фірмам і державним підприємствам потрібні транспортні засоби для виконання щоденної роботи. Для цього можуть знадобитися вантажні та легкові машини різної комплектації. Щоб закупити їх, потрібно за короткий термін витратити велику суму грошей. Не завжди у організації є необхідний вільний капітал. Також, багато юрособи не поспішають обзаводитися власною технікою, оскільки вона їм потрібна на певні сезони. Для кожного з цих випадків ідеальним варіантом стане прокат автомобілів.

Орендовані в NarsCars машини повністю справні і готові до експлуатації. Ціна на них формується в залежності від декількох факторів:

  • загальна кількість одиниць техніки, взятої в прокат;
  • моделі і марки авто;
  • термін оренди;
  • включення додаткових послуг і опцій.

Завдяки прокату сучасних автомобілів для бізнесменів Києва значно спростився процес комплектації автопарку. Транспортні засоби можна підбирати за індивідуальними запитами і характеристикам. Якщо підприємство планує орендувати авто на рік і більше, в NarsCars для нього можуть спеціально закупити машину потрібного кольору або комплектації.

Обслуговування техніки бере на себе прокатна компанія, тому корпоративні клієнти не турбуються про проходження техоглядів, плановому і екстреному ремонті, придбанні страхового поліса. Витрати на всі ці клопоти вже включені у вартість оренди. Витрати офіційно оподатковуються.

Комплекс послуг від NarsCars

Наша компанія здає техніку напрокат на будь-який термін. Договір складається з урахуванням всіх побажань і вимог клієнта. Оренда авто для юридичних осіб в Києві – це сервіс, доступний представникам і малого, і середнього, і великого бізнесу. Замовник отримує не просто «залізного коня», а цілий пакет послуг, який зробить використання транспортного засобу максимально ефективним і комфортним. Він включає:

  • авто, на 100% відповідає заявці;
  • контроль стану техніки;
  • планові ТО і повноцінний ремонт;
  • машину на підміну в разі несправності основної;
  • бажану комплектацію за попереднім погодженням;
  • цілодобову сервісну підтримку NarsCars Assistance.

Весь автотранспорт застрахований КАСКО і додатково захищений франшизою в розмірі 0,5 – 2% від оціночної вартості машини. У разі ДТП юрособа оплачує тільки обумовлену заздалегідь франшизу, а не повну суму ремонту.

Обов'язковими умовами прокату для корпоративних клієнтів є регулярне внесення платежів і безперешкодний доступ представників NarsCars в машині для проведення ТО.

Ознайомтеся з каталогом, представленим на сайті, і заповніть невелику анкету, щоб оформити заявку. Менеджер зв'яжеться з вами і відповість на будь-які питання, що цікавлять. При складанні договору потрібно обов'язково надати документи, що підтверджують статус юридичної особи, при собі посвідчення особи і водійські права людини, на якого буде оформлена оренда.

Консультації за контактним номером телефону. Звертайтеся, ми на зв'язку!

Оренда авто для корпоративних клієнтів у вашому місті