Йде обробка вашого запиту

bg

Оренда авто для корпоративних клієнтів у Львові

Пропозиція з 25 чер по 28 чер
Скористайтеся формою вище для пошуку автомобіля за вашими датами

Suzuki S-Crossабо подобний | Позашляховик
Suzuki S-Cross
1-3 діб
$61 / добу
4-9 діб
$52 / добу
10-25 діб
$48 / добу
26+ діб
$41 / добу
Citroen C-Elyseeабо подобний | Економ
Citroen C-Elysee
1-3 діб
$39 / добу
4-9 діб
$36 / добу
10-25 діб
$32 / добу
26+ діб
$29 / добу
Hyundai Tucsonабо подобний | Позашляховик
Hyundai Tucson
1-3 діб
$75 / добу
4-9 діб
$66 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Kia Rio X-Lineабо подобний | Середнiй
Kia Rio X-Line
1-3 діб
$46 / добу
4-9 діб
$41 / добу
10-25 діб
$38 / добу
26+ діб
$31 / добу
Peugeot Rifterабо подобний | Позашляховик
Peugeot Rifter
1-3 діб
$83 / добу
4-9 діб
$72 / добу
10-25 діб
$61 / добу
26+ діб
$54 / добу
Kia Sportage 2023або подобний | Позашляховик
Kia Sportage 2023
1-3 діб
$84 / добу
4-9 діб
$75 / добу
10-25 діб
$64 / добу
26+ діб
$51 / добу
Hyundai Stariaабо подобний | Мінівен
Hyundai Staria
1-3 діб
$188 / добу
4-9 діб
$160 / добу
10-25 діб
$138 / добу
26+ діб
$111 / добу
Ford Rangerабо подобний | Пікап
Ford Ranger
1-3 діб
$132 / добу
4-9 діб
$111 / добу
10-25 діб
$100 / добу
26+ діб
$83 / добу
FAQ

Оренда корпоративних автомобілів має кілька переваг. По-перше, це ефективний спосіб управління бізнес-бюджетом, оскільки ви знаєте точні витрати на автомобіль без необхідності його придбання. По-друге, оренда дозволяє вибрати оптимальний автомобіль для потреб вашої компанії. По-третє, оренда може включати додаткові послуги, такі як обслуговування, заміна машин, страхування і навіть паливо. Крім того, оренда автомобілів може допомогти зменшити необхідність у цілій парку автомобілів, що зменшує витрати на паркування та обслуговування.

Для корпоративної оренди машини зазвичай необхідні такі документи: копія свідоцтва про реєстрацію компанії, копія статуту компанії.

Оренда авто корпоративним клієнтам має більше плюсів через спеціальні умови, що надаються компаніям. Корпоративні клієнти можуть отримати знижки на оренду, безкоштовні додаткові послуги та гнучкіші умови оренди. Крім того, корпоративним клієнтам надається спеціальний менеджер, який допомагає їм у максимальній оптимізації витрат на оренду, що суттєво економить бюджет підприємства.

Залишилися питання?
Пишіть нам у чат
Чат онлайн
Наш Call-center
Відповімо на усі запитання
+38 067 120 7318

Сучасному бізнесу не обійтися без корпоративного автопарку. Машини допомагають поліпшити сервіс, якісніше обслуговувати клієнтів, оптимізувати роботу підприємства. Але далеко не всі організації можуть витратити велику суму грошей на закупівлю автомобілів. Ще менше компаній готові формувати новий підрозділ на підприємстві, наймати техніків, які контролюватимуть стан машин. Все це має на увазі нові статті витрат, які зажадають регулярних вкладень. Виходом з даної ситуації може бути кредит, проте високі процентні ставки роблять його не найбільш привабливим варіантом. Як же бути?

Не відмовляйтеся від ідеї укомплектувати парк техніки – візьміть техніку напрокат! Оренда авто для корпоративних клієнтів затребувана у Львові і є найбільш економічно вигідним способом обзавестися машинами при мінімальних витратах.

На сайті NarsCars будь-який бажаючий зможе підібрати легкові і вантажні моделі від провідних світових виробників. Врахуйте, що представлені транспортні засоби вже пройшли офіційну реєстрацію на території України і поставлені на облік у відповідному відомстві. Значить, не буде бюрократичної тяганини, і машинами можна користуватися відразу після оформлення угоди.

Нюанси прокату техніки для юросіб у Львові

Планові діагностичні маніпуляції, огляди і усунення неполадок знаходяться в зоні відповідальності NarsCars. Наші техніки регулярно перевіряють прокатні машини і гарантують їх справність. Вам не потрібно окремо брати на роботу персонал, навчати його. Крім того, ми допомагаємо налагодити логістику на виробництві та даємо рекомендації з управління власним автопарком.

Кожен автомобіль застрахований за системою КАСКО і орендується із франшизою. У разі пошкодження транспорту клієнт виплачує тільки обумовлену заздалегідь суму(франшизу), а не загальну вартість ремонтних робіт. Остаточна ціна прокату розраховується індивідуально і складається з таких пунктів:

 • кількість одиниць техніки;
 • марка і модель авто;
 • комплектація;
 • наявність додаткових опцій;
 • термін оренди.

Для юридичних осіб доступна функція постановки прокату на паузу. Це дуже зручна послуга, якщо ваш бізнес сезонний і ви користуєтеся автотранспортом тільки в певні періоди. В такому випадку ви не платите за простій техніки і отримуєте істотну економію.

Сервіс для корпоративних клієнтів від NarsCars

Ми спеціалізуємося на оренді авто для юридичних осіб у Львові і знаємо всі тонкощі цієї фінансової операції. Допомагаємо підібрати машину, оперативно оформляємо документацію, даємо розгорнуті консультації з усіх питань.

Пакет послуг включає:

 • оренду автотранспорту на будь-який термін;
 • повноцінний страховий поліс;
 • планове і екстрене обслуговування техніки;
 • бажану комплектацію;
 • машину на підміну на час ремонту основного;
 • клієнтську підтримку NarsCars Assistance.

Для оформлення угоди візьміть з собою папери, що підтверджують статус юридичної особи, і документи водія машини. Під час використання прокатного транспортного засобу клієнт повинен забезпечити безперешкодний доступ експертів NarsCars до машини для проведення ТО.

За детальною інформацією ви можете звернутися в нашу довідкову службу. Набирайте контактний номер телефону, відправляйте електронного листа або приїжджайте в офіс по вулиці Любінська, 196.

Будемо раді допомогти!

Оренда авто для корпоративних клієнтів у вашому місті