Rent Toyota Corolla 2021 in Zaporozhye

or similar
1.6 / Gasoline / АТ
Middle
Make: Toyota
Toyota Corolla 2021- Narscars
Make: Toyota
  • Body type CDAR
  • Engine1.6 L 122 hp
  • Transmission type АТ
  • Fuel type Gasoline
  • Fuel consumption (average)6.3 L
1-3 days 42$ /per day
4-9 days 38$ /per day
10-25 days 35$ /per day
26+ days 32$ /per day
Deposit
600$
Description

Орендувати Тойота Королла 2021 у Запоріжжі

Японський стильний, комфортний седан нового покоління Toyota Corolla оснащений 1,6 літровим бензиновим двигуном, автоматичною коробкою передач, шістьма динаміками мультимедійної системи, електрообігрівом стекол, екраном бортового комп'ютера, 16-дюймовими алюмінієвими дисками. Легка і зручна в управлінні Королла залишає позаду безліч своїх конкурентів, це стало можливим за рахунок переналаштування механізму керування, який миттєво реагувє на дії водія.

Салон автомобіля виконаний в мінімалістичному стилі, взагалі якщо розглядати останні моделі від японських концернів, таких як Мазда, Ніссан, Хонда, Субару, то можна помітити, що компанії відійшли від надмірного оснащення аксесуарами, важелями управління і т.д., став переважати мінімалізм у всіх деталях. По центру салону красується монітор бортового комп'ютера, на який виводиться практично все керування автомобілем. Під ним розміщено блок керування кліматичною системою. Обновилася Corolla не лише в технологічному плані, а й якість оздоблювальних матеріалів покращала в рази. Салон автомобіля є досить просторим, а об'єм багажника становить близько 470 літрів.

Щоб орендувати Toyota Corolla, вам потрібно бути старше 23 років і мати стаж керування більш ніж 2 роки. Також потрібні: паспорт, ІПН, посвідчення водія. Бронюйте седан у нас на сайті з доставкою за адресою та оплачуйте всі послуги онлайн, не виходячи з дому чи офісу, та насолоджуйтесь комфортною та безпечною поїздкою разом з Корролою та прокатною компанією НарсКарс.

Reviews (2)
Video
Rent terms

Have questions? Write to us!

Use the feedback form or
call us on the phone +38 067 120 7318

By clicking the "Send" button, you agree to our
Privacy Policy

Alternatives in the class Middle